نظامی مظلوم‌تر از جمهوری اسلامی وجود ندارد | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 10 فروردين 1402 - 3:04

نظامی مظلوم‌تر از جمهوری اسلامی وجود ندارد

شماره: 19772
Aa Aa

فضای مجازی رها است و دشمنان هر چه می‌خواهند به خورد جوانان ما می‌دهند| کسانی را داریم که از نظام حقوق می‌گیرند اما علیه نظام تبلیغ می‌کنند.

محسن موسوی، معاون اول دادستان کل ایران؛
نظامی مظلوم‌تر از جمهوری اسلامی وجود ندارد

سید محسن موسوی، معاون اول دادستان کل ایران در نشست تبیین، روشنگری و مطالبه گری افزود:

مجلس شورای اسلامی طرح صیانت از فضای مجازی را در دستور کار داشت که این طرح کنار گذاشته شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، او ادامه داد:

اکنون این فضا به سمت تباهی و فساد می‌رود. باید برای مردم روشنگری کنیم و خانواده‌ها را نسبت به این خطر هوشیار کنیم و بگوییم که در این فضای بی در و پیکر چه بلایی سر جوانان می‌آید. اگر امروز این امر را برای جوانان تبیین نکنیم دشمن روی آن‌ها برنامه ریزی می‌کند. اکنون شاهدیم اکثر کسانی که در این شلوغی‌ها بازداشت شده اند افرادی هستند که فریب خورده اند و اگر تبیین می‌کردیم خیلی زود متوجه می‌شدند البته آن‌هایی که خطای بزرگ مرتکب شده اند به دستور دادستان کل کشور شناسایی و تعدادی نیز دستگیر شده اند اما آن‌هایی که خطای بزرگی مرتکب نشده اند باید برنامه‌ای برای روشنگری و بیان این مسائل برای آن‌ها داشته باشیم.

افزود:

نظامی مظلوم‌تر از نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد چرا که متأسفانه بعضا کسانی را داریم که از این نظام حقوق می‌گیرند و علیه همین نظام تبلیغ می‌کنند. باید کار فرهنگی وسیعی انجام گیرد. هر کجا که تفکر انقلابی حاکم بوده ببینید که کجا‌ها رسیده ایم. اکنون فضای مجازی رها است و دشمنان هر چه می‌خواهند به خورد جوانان ما می‌دهند و تلاششان این است که هر چه قدر که می‌توانند به نظام ضربه بزنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان