نمایشگاه رسانه‌های ایران افتتاح شد | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 3 خرداد 1403 - 10:13

نمایشگاه رسانه‌های ایران افتتاح شد

شماره: 24683
Aa Aa

در حاشیه مراسم افتتاحیه و در بدو سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با اذان ظهر همزمان شد اسماعیلی سخنان خود را متوقف و از ایمان شمسایی، مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی درخواست کرد تا به صورت زنده در مراسم اذان را قرائت کند.

پس از تعطیلی ۶ ساله‌ و با حضور ۴۵۰ رسانه؛
نمایشگاه رسانه‌های ایران افتتاح شد

محمدمهدی اسماعیلی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاح رسمی نمایشگاه رسانه‌های ایران با اشاره به تعطیلی ۶ ساله‌ی این رویداد رسانه‌ای تاکید کرد:

خوشحالم که یکی دیگر از امور معطل مانده در حوزه فرهنگ و هنر که وقفه‌ای در برپایی آن اتفاق افتاده بود امروز با حضور اصحاب رسانه بازگشایی می‌شود.

به گزارش اسپادانا خبر، در بدو سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با اذان ظهر همزمان شد اسماعیلی سخنان خود را متوقف و از ایمان شمسایی درخواست کرد تا به صورت زنده در مراسم اذان را قرائت کند و بعد از آن به سخنرانی پرداخت.

او یادآور شد:

۴۵۰ رسانه در این رویداد حاضر شدند و این برای من و همکاران افتخاری است که در خدمت همه عزیزان باشیم. از همه حاضران در این مراسم تشکر می‌کنم و عذر خواهی می‌کنم که برای برگزاری مراسم به دلیل تنگی جا دچار مشکل شدید. این مساله به دلیل استقبال خارج از انتظاری است که رخ داده و مایه مباهات و افتخار ماست و تشکر می‌کنم.

او ضمن خیر مقدم به مهمانان جبهۀ مقاومت، حماس، جهاد اسلامی، دربارۀ «دانشنامۀ مطبوعات ایران» اظهار کرد:

از دوست خوبم دکتر محمدجعفر محمدزاده – سرپرست دانشنامۀ مطبوعات ایران- برای تألیف این کتاب تشکر کرده و امیدوارم علاوه‌بر رونمایی از این کتاب در این نشست، حمایت‌های لازم برای ادامۀ کار این کتاب و رسیدن به چشم‌انداز ١٠ جلدی آن فراهم شود.

وزیر ارشاد با تشکر از همۀ خبرنگاران، عکاسان، مدیران رسانه گفت:

امیدوارم بتوانیم با همیاری و همکاری هم چهرۀ ایران را با عظمت و افتخارات گذشتۀ مردم این کشور را به‌درستی به ثبت رسانده و آیندۀ درخشان و روشنی را نیز ترسیم کنیم.

محمدمهدی اسماعیلی در ادامه از محل غرفه غزه و سرای غزه در نمایشگاه رسانه‌های ایران بازدید کرد و در پایان اعلام شد بازدید کلی را به روز دیگر موکول می‌کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان