نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 24 تير 1403 - 13:39

نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند

شماره: 19586
Aa Aa

بیگانگان دلشان را به کارها و اغتشاش برخی از فریب خورده‌ها و مزدوران خوش نکنند چرا که می‌دانیم بیگانگان به آنان پول می‌دهند و آنان را فریب می‌دهند.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی؛
نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند

موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت:

مجلس با دعوت از مراجع مرتبط با موضوع مهسا امینی حتماً این مسئله را مورد بررسی قرار خواهد داد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، او گفت:

اگر لازم باشد از خانواده مرحوم مهسا امینی هم دعوت می‌کنیم تا در حضور آنان مستندات ارائه و این پرونده بررسی شود اما ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که نسبت به برخی از جرایم موضع بگیرد و برخورد کند و نسبت به برخی دیگر از جرایمی که در جامعه اتفاق می‌افتد اقدامی انجام ندهد. ما نمی‌توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند و در این زمینه دخالت نکند. تکالیف و وظایف پلیس باید انجام شود. پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی داشته باشد. باید از پلیس که به صورت شبانه‌روزی به مردم خدمت می‌کند حمایت کنیم.

او ادامه داد:

شرایط فعلی کشور بسیار خوب است و دشمن را مأیوس کرده است. آنان تحت فشار هستند و می‌خواهند خودشان را با این اغتشاش‌ها آرام کنند. اغتشاش به اقتصاد کشور و حتی مذاکرات آسیب می‌زند و دشمن را گستاخ و امیدوار می‌کند. مردم ما همواره ثابت کرده‌اند که پای انقلاب ایستاده‌اند و می‌ایستند. بیگانگان دلشان را به کارها و اغتشاش برخی از فریب خورده‌ها و مزدوران خوش نکنند چرا که می‌دانیم بیگانگان به آنان پول می‌دهند و آنان را فریب می‌دهند. ممکن است عده‌ای هم تحت تأثیر جو احساسی قرار گرفته باشند اما آنان قطعاً به زودی صف خودشان را از صف اغتشاش‌گران و اراذل و اوباش جدا خواهند کرد. دشمنان اسلام و انقلاب، سلطنت‌طلبان و منافقین از همان روزهای اول انقلاب می‌گفتند که این انقلاب پایدار نیست اما انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا پایدار و مستحکم است و مطمئن هستیم که آنان می‌میرند و خوراک مارها و مورها می‌شوند اما انقلاب مسیر خودش را با اقتدار ادامه خواهد داد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان