چهارشنبه، 13 مهر 1401 - 5:41

کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند باید حجاب داشته باشد

شماره: 19224
Aa Aa

همسر تاجزاده نظام را تهدید می‌کند و باید زندان برود| زنان ما از دو هزار سال قبل پوشیده‌ هستند| می‌خواهند فحشای زمان فرح را تکرار کنند.

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی؛
کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند باید حجاب داشته باشد

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت:‌

آیا بعد از پیروزی انقلاب چادر را اجباری کردیم؟ خیر.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، او گفت:

بدحجابی و بی حجابی از همان سال ۵۷ به بعد وجود داشته است. در سال ۵۸ که خانم‌های بی حجاب مقابل دادگستری آمدند و علیه حجاب تظاهرات کردند و کسی با آن‌ها برخورد نکرده امروز چه کار می‌کنند؟ آیا با خانمی که روسری نمی‌گذارد و خلاف قانون رفتار می‌کند با او برخورد شده است؟‌خیر. امروز اعتراض همه طرفداران حجاب و متدینین این است که چرا با بدحجابان برخورد نمی‌شود.

وی گفت:

من وارد بحث سوپر انقلابی مطرح شده توسط قالیباف نمی‌شوم. به هر صورت جبهه پایداری یک مجموعه‌ای در مملکت است. اصلاح طلبان هم همین طور هستند. اگر قرار است همه با هم در کشور کار کنیم باید از حالت تقابلی بیرون بیاییم، قدرت تحمل یکدیگر را داشته باشیم، برای هم ارزش قائل باشیم و طوری حرف بزنیم که دشمن سوءاستفاده نکند. اگر شما با خانواده خود اختلاف داشته باشید آبروی خانواده را در بیرون از خانه نمی‌برید. اگر همه جناح‌ها رعایت کنند نظام و هیچ کس دیگر مشکلی ندارد.

 

بادامچیان در مورد بازداشت تاجزاده نیز گفت:

آقای تاجزاده قبلا حرف‌هایی زده، مقالاتی نوشته، به زندان محکوم شده، خودش از داخل زندان مطالبش را پخش می‌کند و همسرش نیز از بیرون زندان این کار را انجام می‌دهد. دوباره آزاد شده و همان کارها را کرده و این خلاف قانون بوده و دوباره او را گرفته‌اند. همسرش نیز نظام را تهدید می‌کند این آدم حداقل باید زندان برود. دستگیری آقای تاجزاده به خاطر حرف هایی که زد نبود چون قبلا باید او را می‌گرفتند، او از حد قانون فرا رفته است. پسر آقای میرسلیم هم خلاف می‌کند و دستگیر می‌شود، زندان می‌رود و پدرش هیاهویی نمی‌کند. بنابراین این رفتار برخلاف صحبت رهبری نیست که همه باید حرف‌های خود را بزنند، آقای تاجزاده حرف‌های خود را زده و همسرش هم بعد از دستگیری، حرف‌های شوهرش را تکرار کرده آیا او را گرفته‌اند؟ خیر. چرا نمی‌گیرند؟ چون مردم متوجه می‌شوند که این دو دروغ و خلاف می‌گویند و دنبال اینها را نمی گیرند.

بادامچیان درباره برخوردهای صورت گرفته در حوزه حجاب و عفاف هم گفت:

اکثر زنانی که امروز به آن‌ها بدحجاب گفته می‌شود افرادی نیستند که اگر مردی بخواهد به آن‌ها دست بزند با آن مرد مقابله نکنند. برعکس اگر کسی نگاه سو به آن‌ها داشته باشد چشم او را در می‌آورند. شاید خودش ۷۰ قلم آرایش کرده و بیرون آمده و می‌خواهد چیزی به او نگوییم اما یک بخش آن‌هایی هستند که در جامعه حرمت شکنی کرده و گاهی لخت و آلوده حاضر می‌شوند که این خلاف قانون است و قانون می‌خواهد با او برخورد کند. ابتدا گشت ارشاد به او تذکر می‌دهد و او گوش نمی‌دهد. بخش دوم آن‌هایی هستند که عامدانه این رفتار را انجام می‌دهند. بخش سوم تهم تحت نفوذ شبکه غرب است که می‌خواهند داستان‌های آندلس و اسپانیا را در ایران انجام دهند تا فساد و فحشایی که در زمان فرح انجام شده بود را تکرار کنند. سیاست غرب گسترش فساد و فحشا در ایران است. در کنار این افراد، افراد لجبازی هستند که به او می‌گویند این تیپ و قیافه را درست نکن اما او می‌گوید هرکاری دلم بخواهد انجام می‌دهم یعنی اصلا دوست ندارد به او بی حرمتی انجام شود با این افراد لجباز باید به شکلی که خودشان متوجه می‌شوند مدارا کرد. شبکه‌ای که هیاهو می‌کند تا خانمی عریان شود و هیچ کس چیزی نگوید تا بتواند برنامه غرب را اجرا کند. مطلوب ملت ما است؟ خیر حتی مطلوب زنان معتقد به زنان غیرحجاب ایرانی هم نیست بلکه مطلوب استکبار است. وقتی کسی این کار را می‌کند باید چه کار کرد؟ مورد دوم بی حجابانی هستند که شما به آن‌ها تذکر می‌دهید آن‌ها توجه نکرده و شما آن‌ها را بازداشت می‌کنید. مورد سوم افرادی هستند که شما با طرح استکباری مواجه هستید که برخی رسانه‌ها به آن می‌پردازند که من از رسانه‌ها می‌خواهم این کار را انجام ندهند.

وی افزود:

زنان جامعه ما از دو هزار سال قبل پوشیده‌ هستند و در تمام کتیبه‌ها و نقش‌نگاره‌هایی که وجود دارد شما یک زن برهنه نمی‌بینید. فرهنگ و روح ایرانی با برهنگی مخالف است و کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند باید فرهنگ ایرانی عفاف و حجاب را داشته باشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان