۳ سال دیگر مشکل بی‌حجابی برطرف می‌شود | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 1 تير 1403 - 18:20

۳ سال دیگر مشکل بی‌حجابی برطرف می‌شود

شماره: 23544
Aa Aa

اجرای لایحه عفاف و حجاب درهمان اول کار تأثیر خود را نشان می‌دهد؛ باید با کسانی که از روی عمد با ارزش‌های دینی و ملی مخالفت می‌کنند برخورد شود.

زهره‌سادات لاجوردی، نماینده مجلس شورای اسلامی؛
۳ سال دیگر مشکل بی‌حجابی برطرف می‌شود

زهره‌سادات لاجوردی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی درباره لایحه حجاب گفت:

حجاب داشتن بحث امروز و دیروز جامعه نیست و از قدیم مردم به این مسئله تعصب نشان می‌دادند.

به گزارش اسپادانا خبر، او در گفت‌وگو با روزنامه همشهری عنوان داشت:

متأسفانه با جریان اغتشاشی که سال گذشته در کشور رخ داد، عده‌ای سعی کردند اقتدار نظام را زیر سؤال ببرند. حجاب اجباری را مطرح کردند تا به این بهانه جو را متشنج کنند. می‌خواستند اصلی که در شرع و عرف اهمیت دارد را زیر پا بگذارند اما باید متذکر شوم برای اکثر مردم سلامت نظام خانواده در اولویت قرار دارد؛ از این‌رو عموم مردم راضی هستند و می‌خواهند جامعه شرایط بهتری پیدا کند و قانون مانع از ترویج برهنگی و نیمه‌برهنگی شود.

وی گفت:

در این میان عده کمی هستند که دانسته یا نادانسته با داشتن حجاب مقابله می‌کنند و درواقع بدون آنکه بدانند با دشمن همکاری می‌کنند؛ دشمنی که هدفش برهم‌زدن نظم خانواده است از این‌رو با کسانی که از روی عمد با ارزش‌های دینی و ملی کشورمان مخالفت می‌کنند باید برخورد شود.

او اظهار داشت:

اجرای لایحه عفاف و حجاب درهمان اول کار تأثیر خود را نشان می‌دهد. وقتی مردم شاهد باشند با هنجارشکن‌ها برخورد می‌شود متوجه حساس بودن موضوع می‌شوند. خیلی زود برهنگی و نیمه‌برهنگی در جامعه کم‌رنگ می‌شود چون مردم‌مان قانونمدار هستند می‌توان پیش‌بینی کرد در کمتر از 3سال تغییرات چشمگیری در کشور رخ خواهد داد و مشکل بی‌حجابی برطرف می‌شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان