۹۰ مدیر دولتی برکنار شدند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 فروردين 1403 - 9:02

۹۰ مدیر دولتی برکنار شدند

شماره: 24725
Aa Aa

حسن درویشیان می گوید گشت ارشاد مدیران حتماً ادامه پیدا می‌کند و اگر مدیری کارآمدی لازم را نداشته باشد یا عملکردشان با گفتمان دولت که گفتمان پاکدستی، فساد ستیزی و مردمی بودن است مغایرت داشته باشد نسبت به آنها تصمیم گرفته می‌شود.

رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس‌جمهور اسلامی ایران؛
۹۰ مدیر دولتی برکنار شدند

 رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس‌جمهور اسلامی ایران گفت:

یک تعدادی از مدیران به دلیل ناکارآمدی و یک تعداد دیگر به دلیل عملکردشان با گفتمان دولت مغایرت داشت برکنار شدند که چیزی حدود ۹۰ نفر هستند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، حسن درویشیان درباره این‌که آیا کار گشت ارشاد مدیران ادامه دارد و رئیس جمهور پیگیر این مسئله است گفت:

حتماً ادامه پیدا می‌کند. یکی از مواردی که آقای رئیس جمهور از ابتدا تاکید داشتند و همواره مورد تاکید و تذکراتشان است، بحث ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرای است. اگر مدیری کارآمدی لازم را نداشته باشد یا عملکردشان با گفتمان دولت که گفتمان پاکدستی، فساد ستیزی و مردمی بودن است مغایرت داشته باشد حتماً نسبت به آنها تصمیم گرفته می‌شود و در خصوص موارد قابل توجهی هم این تصمیم گرفته شده است.

وی درباره این‌که تاکنون چه تعداد مدیر برکنار شده‌اند بیان کرد:

یک تعدادی ناشی از ناکارآمدی و یک تعدادی هم ممکن است همین ویژگی‌ها را نداشته باشند چه مربوط به دولت قبل بودند چه در این دولت منصوب شدند برکنار شده‌اند که چیزی حدود ۹۰ نفر بودند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان