300 سرشبکه مبارزه با حجاب در ایران دستگیر شدند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 18:59

300 سرشبکه مبارزه با حجاب در ایران دستگیر شدند

شماره: 19375
Aa Aa

جریانات بسیاری به صورت مخفی فعال بودند و هنوز هم هستند که با روش‌های مختلف با حجاب مبارزه می‌کنند اما با اقدامات نهاد‌های امنیتی مواجه شده اند.

سخنگوی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ایران؛
 300 سرشبکه مبارزه با حجاب در ایران دستگیر شدند

سیدعلی خانمحمدی، سخنگوی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ایران گفت:

با اجرای طرح عفاف و حجاب در ادارات بیش از 300 سرشبکه شناسایی شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، او اظهار داشت:

این افراد با روش‌های مختلف با حجاب مبارزه می‌کردند که همه دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه وزارت اطلاعات باند‌های «مبارزه با عفاف و حجاب» را شنایی کرده است افزود:

دشمن برای روز 21 تیر که روز عفاف و حجاب است برنامه‌ریزی گسترده‌ای کرده بود و این برنامه‌ها را از طریق رسانه‌هایش اطلاع‌رسانی می‌کرد و با ساخت کلیپ‌های مختلف تلاش داشت تا در این روز جمعیت بسیار زیادی را بدون حجاب به خیابان‌ها بکشد اما با هوشیاری به موقع مردم تیر دشمن به سنگ خورد و در این روز اتفاق چندانی در کشور رخ نداد. در این زمینه جریانات بسیاری در جامعه به صورت مخفی فعال بودند و هنوز هم هستند که در این راستا وزارت اطلاعات با شناسایی باند‌های مبارزه با عفاف و حجاب اقدامات شایسته‌ای انجام داده و عوامل بسیاری را هم دستگیر کرده‌اند. این اقدامات دشمن در زمینه‌هایی چون مبارزه با حجاب، دوقطبی کردن جامعه و ایجاد اختلاف بین مردم است که همواره با اقدامات به موقع نهاد‌های امنیتی مواجه شده است.

او گفت:

در حوزه فرهنگ فعالیت دشمن بسیار گسترده است و به جز فعالیت‌های مستقیم با واردات کالا‌ها و پوشاک ناهنجار و نا متعارف به مبارزه با این امر پرداخته که نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی اقدامات بسیاری در این راستا دارند که متأسفانه این‌ها رسانه‌ای نمی‌شود. اطلاع‌رسانی درست و به موقع از اقدامات نهاد‌های امنیتی علیه دشمنان فرهنگی اتفاقی است که می‌تواند مردم را هوشیار کند تا به راحتی فریب هجمه‌های دشمن را نخورند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان