پنجشنبه، 30 دى 1400 - 4:52

آتش سوزی ناو آمریکایی پاسخ جنایت های آنها است

شماره: 10613
Aa Aa

اسماعیل قاآنی گفته آمریکایی ها دنبال مقصر نگردند و دیگران را متهم نکنند؛ روزهای بسیار سخت و حوادث سختی پیش روی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

فرمانده نیروی قدس سپاه عنوان کرد؛
آتش سوزی ناو آمریکایی پاسخ جنایت های آنها است

اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه در جمعی از فرماندهان مقاومت در واکنش به آتش سوزی ناو آمریکایی «یواس‌اس بونهوم ریچارد» اظهارداشت:

آنچه امروز در آمریکا اتفاق افتاده بویژه حادثه ناو نتیجه عمل و رفتار و جنایت دولت آمریکا است و این وعده الهی است که هرکسی ظلم و جنایتی کند دچار عذاب الهی می شود. این ها چون کلام الهی را تغییر دادند و ظلم کردند و جنایت مرتکب شدند گرفتار قهر و عذاب الهی شدند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، وی تاکید کرد:

آمریکایی ها بی خودی دنبال مقصر نگردند و دیگران را متهم نکنند این آتشی است که خودشان روشن کرده اند و امروز این آتش آن ها را در بر گرفته است. باید به ان ها بگوییم این اتفاق پاسخ جنایت های شما است که به دست عناصر خود شما اتفاق افتاده است، خداوند با دست خود شما، شما را مجازات می کند.

فرمانده نیروی قدس سپاه خطاب به دولت امریکا یادآور شد: هنوز روزهای خوشی های شماست روزهای بسیار سخت و حوادث سختی پیش روی شما و رژیم صهیونیستی است.

قاآنی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که ارتش آمریکا خسته و فرسوده شده و تجهیزات آن به آهن پاره تبدیل شده است. آمریکا باید وضع بد خود را قبول کند و بیش از این به بشریت و مردم خود ظلم نکند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان