احمد خاتمی نیروهای مسلح ایران را نیروهای خدایی و الهی خواند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 7 بهمن 1401 - 9:33

احمد خاتمی نیروهای مسلح ایران را نیروهای خدایی و الهی خواند

شماره: 7672
Aa Aa

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان گفته: نیروهای مسلح ایران در طراز انقلاب اسلامی هستند و از ویژگی‌های اصلی آن ها این است که خدایی زندگی می‌کنند.

نیروهای مسلح باید مانند آهن محکم و استوار باشند؛
احمد خاتمی نیروهای مسلح ایران را نیروهای خدایی و الهی خواند

آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران با حضور در جمع فرماندهان و دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) گفت:

یکی از تفاوت‌های اساسی نیروهای مسلح ایران با سایر نیروهای مسلح دنیا، دین مداری و اسلامی بودن آنان است. امروز نقش و جایگاه عقیدتی سیاسی بر کسی پوشیده نیست و بحمد الله نیروهای مسلح ما نمونه‌ای از نیروهای خدایی و الهی هستند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از روابط عمومی ارتش، وی افزود: دیگر تمام نیروهای مسلح ما خودشان عقیدتی هستند و به همان اندازه که اقتدار دفاعی خود را افزایش می‌دهند در پی آموزه‌های دینی و اعتقادی نیز هستند.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در طراز انقلاب اسلامی هستند و از ویژگی‌های اصلی این نیروها این است که خدایی زندگی می‌کنند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به مشکلات موجود در کشور به خصوص مشکلات اقتصادی گفت: از ویژگی‌های بارز انسان‌های با ایمان این است که مشکلات سبب نمی‌شود که روحیه شأن را آسان ببازند بلکه در طریق مسیر بیشتر استوارشان می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به معنای واژه حدید در قرآن کریم اذعان داشت: نیروهای مسلح باید مانند آهن محکم و استوار باشند و روحیه ایثارگری، شجاعت و جهاد را در خودشان تقویت کنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان