دوشنبه، 4 مرداد 1400 - 0:41

ارتش ایران اجازه هیچ‌گونه تعرضی را به دشمن نخواهد داد

شماره: 11685
Aa Aa

در این بیانیه آمده راهبرد نظام اسلامی برای مقاومت در سرتاسر عالم به پیروزی رسیده و اکنون آثار افول قدرت شیطانی آمریکا به وضوح نمایان گشته است.

در بیانیه ارتش ایران به مناسبت سیزدهم آبان ماه؛
ارتش ایران اجازه هیچ‌گونه تعرضی را به دشمن نخواهد داد

ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن سیزدهم آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یوم الله سیزدهم آبان ماه یادآور خشم ملت ایران از رفتار ددمنشانه حامی رژیم پهلوی بود که در رفتار استکبار ستیزانه دانشجویان پیرو خط امام(ره) متبلور شد.

تورق تاریخ دشمنی‌های آمریکا با ملت بزرگ ایران اسلامی در سالهای متمادی، به ویژه پس از پیروزی انقلاب نشان می‌دهد که رفتارهای خبیثانه و شیطان صفتانه آمریکا همواره در صدد ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی بوده که در مقابل، این رفتار پلید وشوم با بصیرت مثال زدنی ملت مقاوم ایران و رهبری‌های حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) با شکست روبرو شده است.

اکنون با گذشت بیش از ۴ دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی و برملا شدن چهره خبیث آمریکا و دشمنی‌های مکررشیطان پلید و رژیم صهیونیستی با انقلاب اسلامی ایران، راهبرد نظام اسلامی برای مقاومت در برابر استکبار و استعمار در سرتاسر عالم به پیروزی رسیده است و اکنون آثار افول قدرت شیطانی آمریکا به وضوح نمایان گشته است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون سالهای گذشته ضمن گرامیداشت این روز برزگ و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دانش آموز و روز استکبار ستیزی که در تقویم کشورمان به عنوان یوم الله نامگذاری شده است اعلام می‌دارد که در مقابل هرگونه تهدید و زورگویی بر علیه ملت بزرگ ایران و نظام مقدس اسلامی تا سرحد نثار جان ایستادگی خواهد کرد و اجازه هیچ‌گونه تعرضی را به دشمن نخواهد داد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان