امروز همه از سپاه حساب می‌برند | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 12:34

امروز همه از سپاه حساب می‌برند

شماره: 21390
Aa Aa

امروز هرجا بخواهیم دشمن خودمان را از بین می بریم؛ چه عین الاسد چه جاهای دیگر. ایران در جایگاه مقتدر قرار گرفته| وزارت‌خارجه با کار وقیحانه آلمان عزتمندانه برخورد کند.

سید کاظم صدیقی، خطیب نماز جمعه تهران؛
امروز همه از سپاه حساب می‌برند

سید کاظم صدیقی، خطیب نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه پایتخت گفت:

اگر می‌خواهیم امام حسینی زندگی کنیم خداوند را از یاد نبریم. از پرونده‌سازی، شایعه سازی، قطع رحم‌ها و غیره دوری کنیم چرا که همه بدبختی‌ها از خدا دوری‌ها است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، او ادامه داد:

مسئله بعدی سیره امام حسین عشق به شهادت است. در زمان دفاع مقدس شهدای ما چه فتنه‌ها را خاموش نکردند.

وی اظهار داشت:

از زرق و برق دنیا خودمان را بکنیم. از گناه دوری کنیم گناه زشتی و پلیدی است.

او گفت:

امروز روز پاسدار است. سپاه از روز اول از دل مردم بیرون آمد. سپاه پاک و از دل مردم است. این تشکل نظامی با مبنای دینی پرچم‌دارش با امر خداوند پرچم را به دست گرفته است و تمرکز قدرت معنوی در وجود او به همه می‌رسد. کار نظام دینی نجات بشر است و فرق‌شان با دولت‌های سکولاری و مادی و دنیوی این است که وعده دنیا به مردم‌شان می‌دهند در صورتی که اسلام برای همه نیازهای بشری پاسخ دارد. اسلام می‌رود و می‌رود و نمی‌شود گفت هزاران سال ادامه دارد بلکه پیامبران برای این آمدند که زندگی مردم بوی خدا داشته باشد و زندگی بشریت همراه با قداست باشد. قدرت‌های بزرگ از ابتدا نمی‌خواستند چنین نظامی به وجود بیاید اما با راهنمایی امام خمینی و مقام معظم رهبری از این شرایط عبور کردیم اما بعد از ۸ سال دفاع مقدس را به راه انداختند. بعد از آن هم ناتو فرهنگی را در سال‌های ۷۸ و ۸۸ به وجود آوردند و معتقد بودند بدون جنگ به مقاصد خودشان می‌رسند اما به فضل الهی دیدید با رهبری تمام تارهای عنکبوتی دشمنان را با یک سخنرانی، افشاگری و روشنگری از بین بردند و دل‌ها را قرص و محکم کردند و دیدید در این جنگ فرهنگی که مخصوصا هویت انسانی را به یک هویت حیوانی و غربی تبدیل کردند شکست خوردند. در تمام این میدان‌های جنگ تمام جبهه کفر با جبهه نظام اسلام درگیری داشت و این جنگ نقش سپاه بی بدیل است.

صدیقی بیان کرد:

حسن تهرانی مقدم سپاهی بعداز جنگ ۸ساله گفت ما موشک نداریم و باید توانمند شویم که وقتی موفق می‌شود و به رهبری تبریک می‌گوید رهبر معظم انقلاب می‌گویند ما به این اکتفا نمی‌کنیم و از شما موشک نقطه زن می‌خواهیم و امروز مشاهده می‌کنید هرجا بخواهیم دشمن خودمان را از بین ببریم چه عین الاسد چه جاهای دیگر ایران در جایگاه مقتدر قرار گرفته‌است و همه از سپاه حساب می‌برند.

وی ادامه داد:

در مسئله هسته‌ای سهم شهید فخری زاده که از سپاه بودند و قدم به قدم ریزش باران سپاه پاسداران را مشاهده می‌کنید. امام هم به دست و بازوی این‌ها بوسه می‌زد و به آن افتخار می‌کرد.

او همچنین گفت:

بلاهای طبیعی امتحان الهی است اما درخشش سپاهیان ما که هم در خوی به امداد زلزله زدگان رسیدند و توانستند آرامش برقرار کنند و حضور رئیس جمهور جهادی ما با یک وسیله ساده بدون خبر قبلی برگ‌ زرینی به نظام جمهوری اضافه کرد و همچنین امداد رسانی آنان به زلزله زدگان ترکیه نشان از اقتدار نظام اسلامی ایران است.

وی ادامه داد:

سرکرده یک گروه خونخوار جنایت کار با دست خونین و قصاوت قلبی  که نشان دادند در شیراز عزاداران حسینی را به خاک و خون کشیدند و در چندین عملیات تروریستی حضور داشتند در دادگاه علنی با وکیل لازم محکوم به اعدام شد ولی دولت آلمان و رسانه‌های ضد بشریت این مسئله را خواستند به چالش بکشند و وقاحت دولت آلمان که کاردان ایران را احضار و تعدادی از دیپلمات‌های ما را اخراج کرد را مشاهده کردیم از وزارت‌خارجه انتظار می‌رود برخورد عزتمندانه‌ای در خور کار وقیحانه آلمان به عمل بیاورند.

صدیقی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت:

دنیا می‌خواست امسال ۲۲ بهمنی به وجود نیاید اما امسال از همه سال‌ها باشکوه‌تر بود و مردم با وجود شرایط بد اقتصادی به میدان آمدند و اعلام کردند تا ظهور در این مسیر ثابت قدم خواهند بود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان