پنجشنبه، 2 آبان 1398 - 8:36

اگر دشمن شیطنتی انجام دهد جان سالم بدر نخواهد بود

شماره: 7963
Aa Aa

دریادار خانزادی گفته: دشمن می‌داند اگر شیطنتی در خلیج فارس انجام دهد جان سالم بدر نخواهد بود و دیگر شکست آن تنها آسیب تجهیزاتی نیست.

فرمانده نیروی دریای ارتش ایران اعلام کرد؛
اگر دشمن شیطنتی انجام دهد جان سالم بدر نخواهد بود

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار «حسین خانزادی» در جریان سفر خود به استان فارس از شرکت صنایع دفاع الکترونیکی «صاایران» بازدید و روند ساخت و تولید تجهیزات دریایی را مورد بررسی قرار داد.

فرمانده نیروی دریای ارتش در این بازدید با تاکید بر اینکه امروز صنایع دفاعی «صاایران» یک جهش علمی بسیار بزرگی داشته است خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در این مجموعه و همچنین استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، به جرات می‌توان اذعان کرد که اکثر نمونه‌های داخلی با کیفیت تر از نمونه‌های خارجی آن است.

وی افزود: این توانایی و سربلندی باعث می‌شود که از یک سو ما در ساخت و تجهیزات دفاعی خودکفا باشیم و از طرف دیگر دشمن از توانمندی‌های ما در حوزه‌های مختلف دفاعی بی‌اطلاع باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد:

عرصه دریا همواره یک صحنه رقابتی است که علاوه بر بهره گیری از نیروی انسانی متخصص باید با استفاده از فناوری‌های به روز دشمن را در دریا غافلگیر و نتواند نگاه چپ به مرزها و منافع جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

دریادار خانزادی به آماج تهدیدات و تحریم‌های ظالمانه از سوی دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن می‌داند اگر شیطنتی در خلیج فارس انجام دهد جان سالم بدر نخواهد بود و دیگر شکست آن تنها آسیب تجهیزاتی نیست.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان