ایران امن‌ترین کشور جهان است | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 فروردين 1403 - 9:30

ایران امن‌ترین کشور جهان است

شماره: 24718
Aa Aa

عدم حضور در انتخابات بر مشکلات می‌افزاید. برای حراست از امنیت و اقتدار کشور باید در انتخابات شرکت نموده و افراد اصلح را انتخاب کنیم، امیدواریم مردم با حضور در انتخابات نقشه دشمنان را برهم بزنند.

احمد محمودی در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان؛
ایران امن‌ترین کشور جهان است

احمد محمودی در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان اظهار کرد:

در دعا مختص به حضرت مهدی (عج) نسبت به رعایت عفاف و حجاب به ویژه در بانوان تاکید شده است.

به گزارش اسپادانا خبر، محمودی افزود:

امام زمان (عج) همواره خطاب به مردم نسبت به رعایت انصاف و رفتار نیکو تاکید می‌کنند و خوشبختانه این دعای امام زمان (عج) امروز در کشور ما در حال اجرا است.

وی گفت:

امروز دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی بسیار گسترده است و طبق آمار ایران امروز امن‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود، امروز کشور ما قطب پزشکی خاورمیانه شناخته می‌شود بنابراین در هیچ مقطع زمانی خدمات به مردم به این حد نرسیده است. مردم ایران نیز هموار منصف بودند و همواره پشتیبان انقلاب بودند و خوشبختانه هرسال شاهد حضور پر رنگ تر مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت:

حقیقتاً سربازان امام زمان زمینه ساز حکومت عدل جهانی هستند که بدون چشم داشتی به فعالیت می‌پردازند، این عزیزان امنیت را برای جامعه به ارمغان می‌آورند، مبارزه با انواع خرابکاری‌ها و تروریسم، مبارزه با فسادهای اقتصادی، صیانت از اقوام مذهبی، فرقه‌ای در مقابل نقشه‌های شوم معاندین، از جمله مهمترین خدمات این عزیزان است، استان اصفهان از صنایع و مراکز مهمی برخوردار است و همواره مورد طمع دشمنان قرار گرفته اما با همت سربازان گمنام امام زمان امروز در تأمین امنیت این مراکز مهم دست برتر را داریم. اشرافیت و اقتدار سربازان گمنام امام زمان (عج) ناشی از ایمان این عزیزان است.

امام‌جمعه موقت اصفهان ادامه داد:

پایه و اساس دینداری برطرف کردن چالش‌های جامعه است و این موضوع در گروه حضور در انتخابات است، هفته آینده انتخابات سرنوشت ساز خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد، امیدواریم مردم با حضور همگانی مانند همیشه به پای صندوق‌های رأی رفته و تکلیف خود را ادا کنند، از نظر مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات حق و تکلیف است، حق مردم است که در تصمیم گیری های مهم کشور سهیم باشند بنابراین عدم حضور در انتخابات بر مشکلات می‌افزاید. برای حراست از امنیت و اقتدار کشور باید در انتخابات شرکت نموده و افراد اصلح را انتخاب کنیم، امیدواریم هفته آینده مردم با حضور در انتخابات نقشه دشمنان را برهم بزنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان