سه شنبه، 28 دى 1400 - 8:21

ایران در وضعیت شعب ابی طالب قرار گرفته است

شماره: 10694
Aa Aa

رحیمی گفته دشمنان اسلام و انقلاب چشم دیدن آزادی و استقلال ایران را ندارند؛ در اوج آمادگی هستیم و با تمام وجود از امنیت و آرامش مردم دفاع خواهیم کرد.

رییس پلیس تهران اعلام کرد؛
ایران در وضعیت شعب ابی طالب قرار گرفته است

حسین رحیمی، رییس پلیس تهران در رزمایش قرارگاه عملیاتی یگان های بازرسی پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسلام و انقلاب چشم دیدن آزادی و استقلال ایران را ندارند گفت:

آنها همه تلاش خود را به کار بسته اند تا ما را  از مسیر انقلاب و امامی که به ما آزادی و استقلال بخشید، جدا کنند و در این میان آنچه امروز می‌تواند بیش از هر حربه ای دیگر پوزه دشمنان ددمنش ما را به خاک بمالد، خدمت رسانی مضاعف و دو چندان و خدمتگزاری صادقانه به مردم است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، وی با اشاره به اینکه امروز با توجه به تنگ تر شدن حلقه محاصره اقتصادی دشمنان در واقع در وضعیت شعب ابی طالب هستیم گفت:

با توجه به هجمه های همه جانبه مستکبرانی که کمر به دشمنی با انقلاب و نظام ما بسته اند همدلی، همبستگی و هم افزایی ما می تواند نقشه شوم بد خواهان و دشمنان ما را نقش بر آب کند.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به خصومت دشمن تصریح کرد:

تحریم داروهای بیماری های خاص و ترور سرداران و عزیزان این ملت همچون سردار سلیمانی ها و اعمال فشارهای اقتصادی نشان دهنده عمق کینه و دشمنی آمریکا و ایادی دون صفت او از مردم ایران است.

رحیمی با تاکید براینکه امنیت داخلی مهمترین رکن امنیت است گفت:

ما همواره در اوج آمادگی هستیم و با تمام وجود از امنیت و آرامش مردم دفاع خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد بد خواهان مردم و انقلاب خدشه ای به این امنیت و آرامش وارد کنند. ما به سربازی ولایت و خدمتگزاری مردم افتخار می کنیم و با یک اشاره فرمانده عزیزمان به سرعت و تمام قد آماده انجام ماموریت ها و اوامر وی هستیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان