جمعه، 2 آبان 1399 - 3:42

ایران وقوع انفجار در شهرقدس تهران را تکذیب کرد

شماره: 10561
Aa Aa

فرماندار قدس گفته هیچ یک از نهادهای امنیتی صدای انفجاررا تایید نمی‌کنند. خبرهای منتشرشده شایعه است و قطعی برق به مدت۵دقیقه بوده است.

با اعلام فرماندار قدس، وزارت نیرو و نماینده شهریار؛
ایران وقوع انفجار در شهرقدس تهران را تکذیب کرد

وقوع انفجار در غرب تهران رسماتکذیب شد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، فرماندار قدس گفت هیچ انفجاری در شهرقدس وحتی گرمدره اتفاق نیفتاده و قطعی برق مربوط به روبروی بیمارستان ۱۲ بهمن در ساعت۲۲شب گذشته به مدت۵دقیقه بوده است. هیچ یک از نهادهای امنیتی صدای انفجاررا تایید نمی‌کنندو خبرهای منتشرشده شایعه بوده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو نیز گفت:

در حال حاضر شبکه برق کشور کاملا پایدار است و هیچگونه مشکلی برای تامین برق شهر قدس و غرب تهران وجود ندارد.

میثم جعفرزاده با بیان اینکه در ساعتی که اعلام شده انفجار رخ داده است هیچ گونه قطعی برقی در کشور نداشتیم گفته فقط در ساعت ۱ بامداد یعنی قبل از انتشار خبر انفجار یک قطعی گذرا سمت شهر قدس اتفاق افتاده که ارتباطی با این مساله نداشته است.

وی با بیان اینکه این خاموشی کاملا عادی بود و ظرف چند دقیقه به طور کامل برطرف شد تاکید کرد: زمانی که گفته شد انفجار صورت گرفته هیچ گونه قطعی برق در شبکه وجود نداشت و اکنون نیز شبکه کاملا نرمال است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با تاکید بر اینکه در حال حاضر شبکه برق تهران بدون هیچ مشکلی مشغول به کار است تصریح کرد: اخبار منتشر شده در این رابطه هیچ ارتباطی با بخش برق ندارد و در این حوزه شرایط کاملا نرمال است.

جعفرزاده با بیان اینکه خبر انفجار نیز تایید نشده و ابعاد این مساله مشخص نیست گفت: این انفجار در هیچ‌ کدام از تاسیسات برقی اتفاق نیافتاده و تمام تاسیسات برقی سالم است.

پیش تر، اخباری مبنی بر شنیده شدن صدایی شبیه انفجار در غرب استان تهران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

حسین حق‌وردی، نماینده شهریار و شهر قدس در مجلس یازدهم نیز تاکید کرد که شب گذشته هیچ گونه انفجاری در این منطقه رخ نداده و فقط به سبب فعالیت اداره برق قطعی برق در شهرستان قدس داشته‌ایم.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان