شنبه، 27 شهريور 1400 - 15:34

با ایجاد هرگونه ناامنی در خوزستان قاطعانه برخورد می شود

شماره: 14180
Aa Aa

در این اطلاعیه به اغتشاشگران، عوامل مزدور بیگانه، منافقین، تجزیه طلبان و عناصر ضد انقلاب هشدار داده شده که خط قرمز نظام اسلامی حفظ ثبات است.

 دادستانی خوزستان با صدور اطلاعیه‌ای هشدار داد؛
با ایجاد هرگونه ناامنی در خوزستان قاطعانه برخورد می شود

در پی افزایش تنش در تجمعات اعتراضی مردم شهر‌های خوزستان به موضوع مدیریت آب در این استان دادستانی خوزستان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، در متن این اطلاعیه آمده است:

مردم شریف و ولایتمدار استان خوزستان

همانگونه که استحضار دارید مدتی است که در پی بروز خکسالی و تنش آبی و کمبود منابع آب، مشکلاتی برای اقشار مختلفی از مردم عزیز بخصوص دامداران و کشاورزان عزیز و روستائیان شریف فراهم آمده است.

مطالبات بحق مردم بزرگوار خوزستان در خصوص حقآبه استان قابل درک و فهم است و دادستانی مرکز استان نیز از باب تکلیف قانونی و حفظ حقوق عامه با جدیت تمام و پیگیری‌های مداوم و تشکیل جلسات متعدد و ارائه تذکرات جدی به دست اندرکاران، اقدامات بایسته خود را انجام داده و کماکان نیز به انجام می‌رساند.

ضمن ارج نهادن به مطالبات بحق مردم شریف و نجیب خوزستان و بخصوص دامداران و کشاورزان عزیز که متضرر اصلی تنش آبی اخیر می‌باشند و ضمن پیگیری موضوعات مورد نظر به اغتشاشگران، عوامل مزدور بیگانه، منافقین کوردل، تجزیه طلبان و عناصر پلید ضد انقلاب هشدار می‌دهیم که خط قرمز نظام اسلامی حفظ ثبات و امنیت پایدار، اموال بیت المال، عمومی و اموال و کیان مردم شریف استان بوده و با ایجاد هرگوته ناامنی و بی ثباتی و اخلال در نظم عمومی قاطعانه مقابله و با عوامل آن به شدت هرچه تمام‌تر براساس نص قانون برخورد نموده و دراین راستا از هیج گونه اقدام قانونی مضایقه نخواهد نمود.

والعاقبه للمتقین.
دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان

فرماندار دزفول نیز با بیان این که هیچ مشکل خاصی در حوزه آب آشامیدنی دزفول نداریم گفته است:

تعارف نداریم و با اغتشاشگران برخورد جدی می‌کنیم. اغتشاشگران افرادی فرصت طلب هستند که با فراخوان ضدانقلاب وارد صحنه می‌شوند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان