به اقدام خصمانه‌ علیه جمهوری اسلامی حتماً جواب خواهیم داد | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 29 ارديبهشت 1403 - 23:55

به اقدام خصمانه‌ علیه جمهوری اسلامی حتماً جواب خواهیم داد

شماره: 19660
Aa Aa

او گفته دوستی کشور ایران با کشورهای همسایه یک رسم و رسومی دارد و اگر این رسم و رسوم رعایت نشود باید انتظار پاسخ متقابل ما را داشته باشند.

باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران؛
به اقدام خصمانه‌ علیه جمهوری اسلامی حتماً جواب خواهیم داد

باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در خصوص ادعای انهدام یک فروند پهپاد ایرانی توسط نیروهای آمریکایی در اقلیم شمال عراق گفت:

اگر آمریکایی‌ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدام داشته باشند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و این حق مقابله و انتقام را برای خود محفوظ می‌دانیم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اطلاعات کامل و دقیقی نسبت به پایگاه‌های حریر، اربیل و دهوک در عراق دارند گفت:

ما در این مقطع تنها با تجزیه‌طلب‌های تروریست در حال برخورد سخت نظامی هستیم و هیچ اقدامی در این مقطع نسبت به آمریکایی‌ها نداریم و آنها بدانند انتقام این حرکت برای نیروهای مسلح ما محفوظ است و به جای خود و مناسب با آن برخورد خواهیم کرد. این ادعای آمریکایی‌ها درباره انهدام پهپاد رزمی جمهوری اسلامی ایران ثابت می‌کند آمریکا با تروریست‌ها و تجزیه‌طلب‌ها همدست بوده و در حال همکاری با این گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریست ها می‌باشد.

باقری با توصیه به کشورهای همسایه که پایگاه‌های آمریکایی و صهیونیستی در آن‌ها مستقر است گفت:

اگر اقدام خصمانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران، امنیت ملی و منافع ملی از پایگاه‌های آمریکایی در کشورهای همسایه اتفاق بیفتد حتماً با آن پایگاه‌ها جواب خواهیم داد.

وی با بیان اینکه دوستی کشور ایران با کشورهای همسایه یک رسم و رسومی دارد و اگر این رسم و رسوم رعایت نشود باید انتظار پاسخ منطقی و متقابل ما را داشته باشند گفت:

مقابله با هرگونه اقدام دشمنی را حق قانونی خود می‌دانیم و در همه دنیا این حق وجود دارد و ما از این حق به موقع استفاده خواهیم کرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان