جمعه، 26 شهريور 1400 - 15:13

بولتون: سالگردهای زیادی برای جشن گرفتن باقی نمانده

شماره: 6731
Aa Aa

مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شده که «حکومت ایران باید برای تغییر رفتار خود تصمیم بگیرد؛ این مردم ایران هستند که باید مسیر را تعیین کنند».

هم‌زمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛
بولتون: سالگردهای زیادی برای جشن گرفتن باقی نمانده

هم‌زمان با چهلمین سالروز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کاخ سفید ویدیویی از ادعاهای بی اساس و خصمانه مشاور امنیت ملی آمریکا منتشر کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، کاخ سفید در صفحه توییتری خود ویدئویی منتشر کرد که در آن جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا در پی مقاصد بدخواهانه مقامات آمریکایی ادعاهایی مداخله‌جویانه را درباره مسائل داخلی ایران مطرح و اتهام بی‌اساس حمایت از تروریسم در منطقه و تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای علیه ایران را تکرار کرد.

وی با اشاره به بزرگداشت ملی چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ادعایی خصمانه و تهدیدآمیز خطاب به مقامات ایران گفت که «سالگردهای زیادی برای جشن گرفتن باقی نمانده است».

بولتون همچنین در صفحه توئیتر خود انقلاب اسلامی ایران را «چهل سال شکست» خواند.

مشاور امنیت ملی آمریکا همچنین مدعی شد که «حکومت ایران باید برای تغییر رفتار خود تصمیم بگیرد و در نهایت این مردم ایران هستند که باید مسیر کشور خود را تعیین کنند».

وی در اظهاراتی مداخله‌جویانه مطرح کرد: «ما از اراده مردم ایران حمایت می‌کنیم و از آن‌ها پشتیبانی می‌کنیم تا صدای‌شان شنیده شود».

 

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان