پنجشنبه، 30 دى 1400 - 5:17

ترامپ به کاخ سفید بازگشت

شماره: 11406
Aa Aa

رئیس جمهور آمریکا می گوید در مورد ویروس کرونا بسیار آموختم. نگذارید این بیماری بر شما غلبه کند. از آن واهمه نداشته باشید. ما بهترین تجهیزات پزشکی و داروها را داریم.

روند درمان ترامپ در کاخ سفید تکمیل می شود؛
ترامپ به کاخ سفید بازگشت

رئیس جمهور آمریکا که به دلیل ابتلا به کرونا در مرکز پزشکی والتر رید بستری شده بود به کاخ سفید بازگشت.

دونالد ترامپ با هلیکوپتر مخصوص رئیس جمهور آمریکا به کاخ سفید، محل اقامت خود بازگشت. او قرار است روند درمان خود را در کاخ سفید تکمیل کند.

به گزارش اسپادانا خبر، ترامپ ساعاتی پیش از ترک بیمارستان در توئیتر خود تاکید کرده بود که به کاخ سفید باز می‌گردد.

او نوشت: «حالم بسیار خوب است! از [بیماری]‌ کووید هراس به خود راه ندهید. نگذارید [این بیماری] اختیار زندگی شما را به دست بگیرد. ما، تحت نظر دولت ترامپ، داروها و دانش بسیار خوبی را به دست آورده‌ایم. حال من الان از ۲۰ سال پیش هم بهتر است!»

شان کانلی، پزشک ویژه ترامپ در یک کنفرانس خبری گفت که وضعیت جسمی رئیس جمهوری آمریکا در ۲۴ ساعت گذشته رو به بهبودی بوده و او از تمامی استانداردهای لازم برای ترخیص از بیمارستان برخوردار است. به گفته او ترامپ در سه روز گذشته تب نداشته است.

تیم انتخاباتی ترامپ هم اعلام کرد که او در دومین مناظره انتخاباتی با جو بایدن،که قرار است در روز پنجشنبه ۱۵ اکتبر در میامی برگزار شود، شرکت می‌کند.

ترامپ بعد از بازگشت به کاخ سفید در پیامی گفت:

در مورد ویروس کرونا بسیار آموختم. یک چیز قطعی است و آن، این است که نگذارید این بیماری بر شما غلبه کند. از آن واهمه نداشته باشید. شما آن را شکست خواهید داد. ما بهترین تجهیزات پزشکی را در اختیار داریم، بهترین داروها را داریم که همه، همین اواخر تولید شده اند.
او با بیان اینکه واکسن کرونا در راه است، گفت که حالش بهتر است و شاید هم که مصونیت پیدا کرده باشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان