تک فرزندی پدیده انقراض نسل است | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 30 شهريور 1402 - 21:53

تک فرزندی پدیده انقراض نسل است

شماره: 22310
Aa Aa

او با بیان این که سپاه پاسداران بالاترین سازمان در زمینه فرزند آوری در بین نیرو‌های مسلح است گفته در این زمینه دستور العملی در ۵۰ بند به همراه مشوق‌های لازم در ۹۰ محور ابلاغ کرده ایم.

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران؛
تک فرزندی پدیده انقراض نسل است

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش فرماندهان نیرو‌های مسلح به مناسبت روز ملی جوانی جمعیت اظهار داشت:

خداوند متعال را شاکریم که نعمت ولایت را به ما عنایت کرده است چون با هوشمندی و ذکاوت یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات خاموش امت اسلامی را تشخیص دادند و برای گذار از این بحران، راهبرد‌های دقیق و راهبردی اتخاذ کردند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، سلامی با اشاره به آسیب‌هایی که گروه تروریستی داعش به اسلام وارد کرد افزود:

حدود ۱۰ سال پیش اعلام کرده بودند که در سال ۲۰۵۰ میلادی هویت مسیحی اروپا تغییر خواهد یافت و اسلام هویت غالب اروپا خواهد بود به نحوی که اسم محمد برای پسر و اسم‌های فاطمه و نور برای دختر در کشور انگلیس نام برتر و فراوان‌تر بود اما متأسفانه وقتی گروه تروریستی داعش ایجاد شد این برتری نام‌های محمد، فاطمه و نور از ردیف اول به ردیف ۱۱ سقوط کرد.

فرمانده کل سپاه تک فرزندی را پدیده خاموش انقراض نسل دانست:

خوشبختانه روند جمعیتی جهان به شکلی پیش می‌رود که جمعیت اسلام در جهان در رتبه دوم قرار دارد.

وی با بیان اینکه خود انسان اگر چه خلیفه الله است اما باید درست هم تربیت شود افزود:

در رابطه با فرزند آوری و ازدواج علاوه بر گفتگو‌های چهره به چهره، مشوق‌هایی را هم در این رابطه انجام می‌دهیم اما در رابطه با درمان ناباروری، مرکز درمان ناباروری را در بیمارستان نجمیه راه‌اندازی کردیم که خدمات خوبی را ارائه می‌دهد. علاوه بر این معاونت نیروی انسانی سپاه هم دستور العملی در ۵۰ بند به همراه مشوق‌های لازم در ۹۰ محور ابلاغ کرده است البته تمام تلاش‌ها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که فرهنگ ازدواج و فرزندآوری در جامعه تغییر یابد؛ از سوی دیگر زمانی که تعداد فرزند در خانواده‌ها کاهش یابد میزان مقاومت، ایثار و نشاط و شادابی در کشور نیز کاهش می‌یابد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بالاترین سازمان در زمینه فرزند آوری در بین نیرو‌های مسلح بوده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان