يكشنبه، 3 مرداد 1400 - 23:38

حسن روحانی و ظریف باید به دلیل خیانت به ایران محاکمه شوند

شماره: 10500
Aa Aa

نقدعلی گفته شنیدن حرف‌های صدتا یک غاز وزرا به جایی نمی‌رسد؛ دلار ۲۱ هزارتومانی و سکه بیش از ۱۰ میلیون نتیجه سیاست های روحانی است.

نماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس؛
حسن روحانی و ظریف باید به دلیل خیانت به ایران محاکمه شوند

«محمدتقی نقدعلی»، نماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس و پس از استماع سخنان ظریف با اشاره به آیه «اشدا علی الکفار رحما بینهم» و شعر «گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنجا اگر به جایی نرسد فریاد است» گفت:

اخطار اصل ۱۵۲ قانون اساسی می‌دهم. تذکر به آقای ظریف  مثنوی هفتادمن خواهد شد و باید قاضی عادلی باشد و نه فقط آقای ظریف بلکه آقای حسن روحانی را به دلیل خیانت‌هایی که به این مملکت کردند باید به محاکمه بکشند.

به گزارش اسپادانا خبر، وی ادامه داد:‌

سیاستی که آقای ظریف در پیش گرفته و برجامی که امضا کرد به شکلی است که  سیستم ماشه را بر ما حاکم کرد؛ آیا این مخالف اصل یکصد و ۱۵۲ قانون اساسی نیست که بر سیاست اقتدار و عزت و عدم سلطه قدرت‌های خارجی بر کشور تاکید می‌کند؟

نماینده مجلس یازدهم گفت: آقای ظریف هیچ‌کدام از شرایط مقام معظم رهبری را رعایت نکردند و به همراه آقای بالا سرشان گفتند که در روز اجرای برجام همه تحریم‌ها به کنار می‌روند.

وی با بیان اینکه این راهی که مجلس در پیش گرفته به جایی نمی‌رسد، خطاب به قالیباف و نمایندگان مجلس گفت: 

اینکه بنشییم حرف‌های صدتا یک غاز وزرا را بشنویم به جایی نمی‌رسد؛ دیگر روی نگاه کردن به چهره مردم را نداریم. دلار ۲۱ هزارتومان، سکه بیش از ۱۰ میلیون و مرغ ۲۰ هزار تومانی نتیجه هفت ساله سیاست های روحانی است. 

نقدعلی تصریح کرد: گوش دادن به حرف‌های وزرا بی‌فایده است استیضاح رئیس‌جمهور را کلید بزنید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان