حکم اصلی میرحسین موسوی و مهدی کروبی اعدام است | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 3 مهر 1402 - 10:00

حکم اصلی میرحسین موسوی و مهدی کروبی اعدام است

شماره: 12303
Aa Aa

شریعتمداری گفته خواسته‌های فعلی توده مردم خیلی بالاتر از حصر است. به آن‌ها لطف کردند و جرم‌شان خیلی بالاتر است. چرا لطف کردند؟ نمی‌دانم.

مدیر مسئول روزنامه کیهان عنوان کرد؛
حکم اصلی میرحسین موسوی و مهدی کروبی اعدام است

مدیر مسئول روزنامه کیهان در برنامه «بدون توقف» گفت:

حصر لطف بزرگی بود که نظام به سران فتنه کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، حسین شریعتمداری در این برنامه تلویزیونی اظهارکرد:

مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه کرده و نظام صرفا از این جهت که می‌خواست به دلیل سوابقی که داشتند به آن‌ها لطفی بکند آن‌ها را در حصر نگه داشت و اگر غیر از این بود جرم آن‌ها جرم بسیاری بسیار بزرگ و فساد فی الارض بود. جرم آن‌ها بر اساس اسناد موجود وطن فروشی و حمله به جمهوریت نظام است و خون تمام کسانی که در شورش‌ها ریخت بر گردن آن‌هاست و حکم اصلی شان اعدام است. خواسته‌هایی که الان توده مردم دارند خیلی بالاتر از حصر است. من فقط می‌دانم که به آن‌ها لطف کردند و جرم‌شان خیلی بالاتر است. چرا لطف کردند؟ نمی‌دانم. مهم نیست که دستور را چه کسی یا چه ارگانی داده. به هرحال شورای عالی امنیت ملی تصمیماتی می‌تواند بگیرد که در روال عادی وجود ندارد اگر غیر از این باشد اصلا نیازی به شورای عالی امنیت ملی نیست.

او ادامه داد:

۹ دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت چون دشمن کار را تمام شده فرض می‌کرد همه نیروی خودش را بیرون ریخت در حالیکه شناسایی این نیرو‌ها خیلی هزینه داشت با این روش خیلی راحت شناخته شدند،دیگر اینکه باعث شد بار دیگر موازین حضرت امام (ره) برای نسل‌های سوم و چهارم بازگو شود، از طرف دیگر نشان‌دهنده این بود که نظام از استواری و استحکام خاصی برخوردار است. مهم این است که ماجرای فتنه و ۹ دی را بایگانی نکنیم چون عواملش هنوز در میدان هستند و حتی یک عده از همان‌هایی که خواستار تحریم شدند الان مسؤلیت دارند.
 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان