چهارشنبه، 19 مرداد 1401 - 18:00

خاتمی از مجمع نمایندگان طلاب خواست نفوذی ها را شناسایی کند

شماره: 10592
Aa Aa

سید احمد خاتمی، عضو خبرگان رهبری گفته حجت شرعی ما مواضع رهبر انقلاب است و طلاب و فضلا باید مطابق با این مواضع قدم بردارند.

در دیدار با اعضای هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب؛
خاتمی از مجمع نمایندگان طلاب خواست نفوذی ها را شناسایی کند

سید احمد خاتمی، عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه در دیدار با اعضای هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب، دفاع از مجمع نمایندگان طلاب و نگهداشتن حریم آن را یک هدف راهبردی دانست.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، وی درباره ضرورت توجه به جوان گرایی در امور گفت:

جوان گرایی به معنای کنار گذاشتن صاحبان تجربه نیست زیرا اگر این نکته را لحاظ نکنیم، سرمایه‌ها را از دست می‌دهیم بنابراین افراد پخته نباید کنار گذاشته شوند.

خاتمی ابراز داشت: بنده شهادت می دهم که مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در کنار دغدغه معیشت مردم که با گرانی های افسارگسیخته مواجه شده اند، دغدغه معیشت طلاب را هم داشته و به فکر آنان هستند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: انتظار دیگر از مجمع نمایندگان طلاب، نظارت اخلاقی، تحصیلی و ... بر طلاب است تا خروجی های مناسب تری داشته باشیم.

عضو خبرگان رهبری به انتظار سوم از مجمع نمایندگان طلاب اشاره و تصریح کرد: حجت شرعی ما، مواضع مقام معظم رهبری است و طلاب و فضلا باید مطابق با این مواضع قدم بردارند.

خاتمی بیان داشت: انتظار چهارم از مجمع نمایندگان طلاب، شناسایی نفوذی هاست؛ امروز نفوذ، دیگر توهم نیست و باید هوشیار بود.

وی در ادامه به انتظار پنجم از مجمع نمایندگان طلاب اشاره کرد و گفت: نمایندگان طلاب باید در راستای شکوفایی استعداد طلاب تلاش کنند؛ استعداد تدریس، تبلیغ، مدیریت و ... در برخی از طلاب وجود دارد که باید شناخته شده و شکوفا شود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه اظهار داشت: انتظار ششم، بصیرت افزایی است که بسیار مهم است؛ طلبه باید بداند کجا زندگی کرده و در چه شرایطی زندگی می کند و او را به کجا می خواهند ببرند؟ و دشمنان چه برنامه ای دارند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان