يكشنبه، 31 شهريور 1398 - 5:42

خانواده نوشین جعفری همچنان نگران حال فرزندشان هستند

شماره: 8355
Aa Aa

امیر رئیسیان، وکیل نوشین جعفری می گوید دادسرای امنیت و بازپرس پرونده با این عنوان که پرونده مطروحه امنیتی است به او اجازه وکالت نداده اند.

با وجود تماس تلفنی جعفری از زندان با خانواده؛
خانواده نوشین جعفری همچنان نگران حال فرزندشان هستند

نوشین جعفری، عکاس سینما و تئاتر که ۱۲ مرداد بازداشت شده بود از زندان با خانواده خود تماس گرفت.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، امیر رئیسیان، وکیل نوشین جعفری با اعلام این خبر گفته که موکلش روز ۲۸ مرداد و پس از ۱۶ روز از بازداشتش با خانواده خود تماس گرفته و موفق شده با آن‌ها صحبت کند.

این وکیل دادگستری افزود: موکل در تماسی که با خانواده خود داشته، ظاهراً حال خوبی داشته اما خانواده وی همچنان نگران حال فرزندشان هستند.

وی در پاسخ به این سوال که به جز اتهامات توهین به مقدسات و تبلیغ علیه نظام آیا اتهام دیگری به نوشین جعفری تفهیم شده است یا خیر اظهار کرد:

روز ۲۷ مرداد برای اعلام وکالت در این پرونده به دادسرای امنیت و بازپرس پرونده مراجعه کردم اما با این عنوان که پرونده مطروحه امنیتی است، اجازه وکالت ندادند و در تماسی هم که نوشین جعفری با خانواده خود داشته، صحبتی درباره اتهاماتش نکرده است.

نوشین جعفری عکاس سینما و تئاتر است که بر اساس آنچه در رسانه‌ها اعلام شده بود، روز ۱۲ مرداد بازداشت شده است.

روز ۲۲ مرداد غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه این بازداشت را تایید کرد و گفت: این فرد نه به خاطر خبرنگار بودن بلکه به دلیل اهانت به مقدسات و تبلیغ علیه نظام تحت تعقیب قرار گرفته است.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان