دوشنبه، 14 آذر 1401 - 7:15

در ایران دموکراسی واقعی حاکم است

شماره: 11030
Aa Aa

قالیباف با بیان این که اگر شهید سلیمانی نبود داعش به قلب اروپا می­رسید گفته ایستادگی در برابر دخالت خارجی جزئی از اصول دینی و ملی ما محسوب می­شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با سفیر سوئیس؛
در ایران دموکراسی واقعی حاکم است

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در تهران با بیان اینکه هرچند کشورهای اروپایی تحت تاثیر فشارهای آمریکا هستند اما باید سیاست مستقلی را در پیش بگیرند تصریح کرد:

ما در کنار گسترش رابطه با آسیا علاقمند به توسعه روابط اقتصادی با کشورهای اروپایی مستقل هستیم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، رئیس قوه مقننه ایران گفت: ایجاد کانال مالی بین سوئیس و تهران ابتکار مناسبی است اما باید تلاش شود حجم روابط اقتصادی با این کانال در حوزه های بهداشتی، غذایی و ... در چارچوب توافقات دو کشور توسعه یابد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با اعمال تحریم‌های ظالمانه به مردم ایران فشار می‌آورد اظهار کرد: آمریکا می پنداشت با این فشارها می­تواند در ایران مشکلات داخلی ایجاد کند که این فکری خام است. پس از انقلاب اسلامی، ایستادگی در برابر دخالت خارجی به فرهنگ مبارزه با ظلم تبدیل شده و جزئی از اصول دینی و ملی ما محسوب می­شود.

قالیباف با اشاره به اینکه اگر شهید سلیمانی نبود داعش به قلب اروپا می­رسید گفت:

امروز ترامپ متوجه شده که فشارهای حداکثری علیه ایران نتیجه­ ای نداشته و در ماه­های پیش رو و سال آینده وضعیت اقتصادی ایران به مراتب بهتر خواهد شد.

قالیباف با بیان اینکه در ایران دموکراسی واقعی حاکم است تصریح کرد: در انتخابات ها مردم ایران هستند که تصمیم می­گیرند چه مسیری را پیش ببرند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان