دستگاه ها مکلف به ترویج اندیشه‌های امامین انقلاب شدند | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 30 تير 1403 - 9:09

دستگاه ها مکلف به ترویج اندیشه‌های امامین انقلاب شدند

شماره: 23922
Aa Aa

 دستگاه‌های اجرایی مکلفند با استفاده از کلیه امکانات و رسانه‌های همگانی نسبت به این موضوع در گستره ملی و بین المللی اقدام نمایند.

با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛
دستگاه ها مکلف به ترویج اندیشه‌های امامین انقلاب شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز و در جریان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه با بند (ت) ماده ۷۵ این لایحه موافقت کردند.

به گزارش اسپادانا خبر، بر این اساس دستگاه‌های اجرایی به ویژه وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور خارجه، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم مکلفند با استفاده از کلیه امکانات فرهنگی، هنری و امکانات تجسمی و رسانه‌های همگانی نسبت به تبیین، تبلیغ، ترویج و نشر آثار و اندیشه‌ها و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در گستره ملی و بین المللی اقدام نمایند.

تبصره - دستگاه‌های اجرایی مکلفند نسبت به تبیین و ترویج اندیشه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، در گستره ملی و بین المللی اقدام نمایند.

سازمان مکلف است آئین نامه اجرایی این تبصره را ظرف شش ماه اول اجرای برنامه، تدوین و پس از تأیید دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به تصویب هیأت وزیران برساند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان