پنجشنبه، 9 تير 1401 - 14:52

دشمنان ملت را آرام نخواهیم گذاشت

شماره: 17506
Aa Aa

ارتش و نیروهای مسلح با قدرت در مقابل هر تهدیدی که بخواهد نظام و مرزهای کشور و آرامش ملت را هدف قرار دهد پاسخگویی لازم را خواهند داشت.

سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران؛
دشمنان ملت را آرام نخواهیم گذاشت

سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در آیین رونمایی از تولیدات مرکز شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش گفت:

نیروی زمینی ستون فقرات ارتش محسوب می‌شود

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او اظهار کرد:

در سال‌های اخیر اتفاقات خوبی در نیروی زمینی ارتش جهت ارتقای توان رزمی و پیاده‌سازی این توانمندی‌ها در میدان برای ماموریت‌های نظامی و مردم‌یاری روی داده است. نیروی زمینی در سال‌های اخیر رشد تصاعدی در عرصه‌های مختلف مانند تجهیزات، آموزش‌ها، سازماندهی‌ها و نوع نگاه به ماموریت‌هایی که فراهم می‌آید، سرعت عمل و واکنش سریع نسبت به هر آنچه که از این نیرو خواسته شده داشته است.

وی افزود:

ارتقای تحرک از جمله اتفاقات خوبی است که در نیروی زمینی ارتش روی داده و امروز می‌توانیم ادعا کنیم که بدون تردید نسبت به تحرک صد درصدی بدون تردید فاصله بسیار اندکی داریم. حسن بزرگتر اتفاقی که روی داده این است که تحرک مورد اشاره توسط دانشمندان جوان کشورمان در داخل کارخانه‌های نیروی زمینی ارتش صورت گرفته است. به مردم کشورمان اعلام می‌کنیم ارتش و نیروهای مسلح برای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی با تمام توان و قدرت ایستاده‌اند و در مقابل هر تهدیدی که بخواهد نظام و مرزهای کشور و آرامش ملت را هدف قرار دهد، با قدرت، پاسخگویی لازم را خواهیم داشت و دشمنان ملت را آرام نخواهیم گذاشت.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان