چهارشنبه، 7 اسفند 1398 - 4:15

دشمن با پول، زن و مقام به دنبال نفوذ در جمهوری اسلامی است

شماره: 9149
Aa Aa

محمد یزدی با بیان این که دشمن شروع به تخریب مسجد و روحانیت کرده گفته برخی روحانیون در گذشته خدمت بسیاری داشتند اما امروز گرفتار دنیا شده‌اند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم؛
دشمن با پول، زن و مقام به دنبال نفوذ در جمهوری اسلامی است

محمد یزدی در جلسه گام دوم انقلاب و اندیشه تحول و تعالی در حوزه‌های علمیه که در سالن جلسات دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد ضمن تأکید بر لزوم توجه انسان به کسب رضای خداوند در امور خود افزود:

زهد به معنای کناره گیری از جامعه نیست و اینکه انسان یک گوشه بنشیند و بگوید کاری به کار کسی نباید داشته باشیم به معنای زهد نیست.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، وی با بیان اینکه در شهر قم تعدادی از مساجد امام جماعت ندارند افزود: در همه محله‌های قم روحانیون حضور دارند و خود باید این امور را در مساجد احیا کنند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دشمن امروزه شروع به تخریب مسجد و روحانیت کرده است تصریح کرد:

دشمن امروزه با پول، زن و مقام به دنبال نفوذ در جمهوری اسلامی است تا بتواند افراد شاخص انقلاب را منحرف و به مرور پایه‌های حکومت را تضعیف کند.

وی بیان کرد:

همگی موظفیم که در حد توان خود در ترویج احکام، آداب و اخلاق اسلامی فعال باشیم تا مدیون خون شهدا نشویم.

پیزدی با تأکید بر اینکه انسان نباید به دلیل ترس‌هایش مسئولیتش را کنار بگذارد افزود: امروزه با پیشرفت‌های تکنولوژی هیچ چیز مخفی نمی‌ماند.

وی با تأکید بر لزوم مراقبت انسان برای جلوگیری از لغزش تصریح کرد: متأسفانه برخی از روحانیون در گذشته خدمت بسیاری داشتند اما امروز گرفتار دنیا شده‌اند و زندگی تشریفاتی دارند در حالی که زندگی روحانیون هر چه ساده‌تر باشد و به دور از تجمل گرایی باشد بهتر است.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد:

فضلای جوان باید بر شرایط زمان و مکان مسلط باشند و از قبول مسئولیت در مساجد و مراکز فرهنگی نترسند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان