جمعه، 15 مهر 1401 - 0:56

دولت اصلاحات پاکدست ترین دولت تاریخ جمهوری اسلامی ایران بود

شماره: 6827
Aa Aa

از قانون اساسی، منویات رهبری، نظام جمهوری اسلامی، خواسته اکثریت جامعه و معیشت مردم به عنوان خطوط قرمز اصلاح‌طلبان نام برده شده است.

عضو فراکسیون امید مجلس ادعا کرد؛
دولت اصلاحات پاکدست ترین دولت تاریخ جمهوری اسلامی ایران بود

 یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اکثریت سیاسیون و مردم اذعان دارند که دولت اصلاحات از نظر اقتصادی و پاکدستی، بهترین دوره بوده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، احمد بیگدلی گفته: تذکرات اصلاح‌طلبان همیشه بر اصلاح امور و قوانین و مسائلی بوده است که موجب ایجاد معضل و مشکل برای جامعه و مردم می‌شده است.

وی ادامه داد: اکثریت سیاسیون و مردم اذعان دارند که دولت اصلاحات از نظر اقتصادی و پاکدستی، بهترین دوره بوده است و کمترین مشکلات اقتصادی، رانت‌ها و اختلاس‌ها در آن دولت حادث شده است.

نماینده مردم خدابنده ادامه داد: تفکر اصلاح‌طلبی، تفکری است که برای خود خط قرمز دارد. قانون اساسی، منویات مقام معظم رهبری، نظام جمهوری اسلامی و خواسته اکثریت جامعه و معیشت مردم، خط قرمز اصلاح‌طلبان است.

بیگدلی گفت: تفکر اصلاح‌طلبی برای حل معضلات جامعه برنامه دارد. اگر جمع‌بندی شورای عالی اصلاح‌طلبان بر این باشد که هر دولتی یا این دولت که اصلاح‌طلبان به خاطر منافع ملی و مردم و جامعه از آن حمایت کردند در مقابل خواسته مردم یا بر خلاف مصالح جامعه بایستد، مردم عزیز مطمئن باشند اصلاح‌طلبان نیز هم توان، هم شجاعت و هم راهکار نقد و استیضاح را بلد هستند و در صورت تشخیص مورد استفاده قرار خواهند داد .

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ولی چون اصلاح‌طلبان در عمل به اجرای منویات رهبری معتقد هستند، آرامش جامعه، اتحاد در شرایط کنونی را ضروری می‌دانند، این کار را انجام نمی‌دهند.

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان