ذوق زدگی برای مذاکره با آمریکا سخت نادرست و خطاست | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 11 مهر 1402 - 5:19

ذوق زدگی برای مذاکره با آمریکا سخت نادرست و خطاست

شماره: 12048
Aa Aa

ابراهیم رئیسی می گوید درخصوص حوادث آبان ۹۸ دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده ها بین اعتراض و اغتشاش در «عمل» فرق قائل شده است.

رییس دستگاه قضا در نشست با تشکل‌های دانشجویی؛
ذوق زدگی برای مذاکره با آمریکا سخت نادرست و خطاست

رییس قوه قضاییه ایران در نشست با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی اظهار کرد:

آمریکای سال ۳۲ امروز به مراتب ضعیف‌تر شده است. رسوایی که امروز آمریکایی‌ها در غرب به بار آوردند رسوایی است که با هیچ چیز پوشیده نمی‌شود و این رسوایی روز به روز بیشتر می‌شود. در این شرایط نشان ذوق زدگی برای مذاکره با آمریکا امری سخت نادرست و خطاست و بزک کردن آمریکا به عنوان امریکای خوب و بد، امر خطایی است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سیدابراهیم رئیسی تصریح کرد:

ظلم و خوی استکباری جمهوری خواه و دموکرات نمی‌شناسد و جمهوری اسلامی امروز بیش از هر زمانی در منطقه و کشور از قدرت برخوردار است. تنها راه برخورد با استکبار را نسخه رهبر انقلاب یعنی ایران قوی می‌دانیم و آنچه آمریکا را مایوس می‌کند این قوت ایران اسلامی است. امروز با توجه به داشتن مولفه هایمان در جایگاه عزت و اقتدار قرار داریم که این عزت بایستی حفظ شود.

وی با بیان اینکه پالس ملت و جنبش دانشجویی، پالس مقاومت و ایستادگی و دفاع از مردم است گفت:

موضع شهید فخری زاده‌ها و شهید سلیمانی‌ها پالس ملت ایران است و اگر بخواهیم از شهید فخری زاده ترجمانی کنیم باید بگوید چهره و نماد خنثی سازی تهدیدها و تحریم هاست.

وی افزود:

درخصوص حوادث آبان ۹۸ در رسیدگی به پرونده ها، بین اعتراض و اغتشاش در «عمل»، فرق قائل شدیم. کمیته ویژه دستگاه قضایی برای رسیدگی به حوادث آبان ماه که از همان ابتدا تشکیل شد، همچنان در حال پیگیری و رسیدگی به قصور و تقصیرهاست. عدم اعلام در این زمینه به معنای عدم اقدام نیست.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان