شنبه، 27 شهريور 1400 - 8:12

رهبر انقلاب: آمریکا در غرب آسیا شکست خورده است

شماره: 7198
Aa Aa

شهدای فاطمیون غالبا جوان، فداکار و‌ پرانگیزه بودند. بنده با روحیات و انگیزه‌های ایشان آشنا هستم؛ خیلی گرم، ثابت قدم و پرانگیزه هستند.

در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای فاطمیون؛
رهبر انقلاب: آمریکا در غرب آسیا شکست خورده است

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی با جمعی از خانواده‌های شهدای فاطمیون دیدار کردند.

در این دیدار، رهبر انقلاب خطاب به خانواده شهدای افغانستانی فاطمیون اظهار داشتند:

شهدای مجموعه برادران افغانستانی بر دیگران امتیاز دارند و آن این است که در غربت مضاعف به شهادت رسیدند.

رهبر انقلاب سپس خطاب به خانواده شهدای فاطمیون فرمودند: من اجر خانواده شهدا را کمتر از خود شهید نمی‌دانم. شهید محور فداکاری است اما صبر خانواده‌ها، بستگان، پدران و مادران خود دارای اجر است. امروز آمریکا در غرب آسیا شکست خورد. در لبنان، در سوریه، در عراق و عامل شکست همین فرزندان شما هستند.

ایشان در  ادامه فرمودند: آنها (شهدای فاطمیون) غالبا جوان، فداکار و‌ پرانگیزه بودند. بنده با برادران افغانستانی از قبل انقلاب ارتباطات نزدیکی داشتم و با روحیات و انگیزه‌های ایشان آشنا هستم، خیلی گرم، ثابت قدم و پرانگیزه هستند.

رهبر انقلاب در ادامه با اشاره به حضور رزمندگان افغانستانی در دفاع از حریم اهل بیت اظهار داشتند: افغانستانی‌ها (فاطمیون) در میدانهای جهاد و دفاع آنطور که به من اطلاع دادند از دیگران استقامت بیشتری داشتند و‌ پایدارتر بودند. هر چه استقامت در راه خدا بیشتر باشد اجر و ثواب بیشتری دارد. خدا درجات شهدای ایشان را عالی کند.

در ادامه این دیدار رهبری ساعاتی را برای شنیدن سخنان خانواده شهدای فاطمیون اختصاص داده و در جریان مسائل آنها قرار گرفتند.

در پایان این دیدار نماز جماعت به امامت رهبر انقلاب و‌ در جوار بارگاه منور رضوی برگزار گردید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان