رهبر انقلاب از سال ۳۷ در صراط مستقیم هستند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 1 تير 1403 - 18:13

رهبر انقلاب از سال ۳۷ در صراط مستقیم هستند

شماره: 22450
Aa Aa

گزینه‌های روی میز دشمن به زیر میز رفته اما به دنبال آن است تا محور اعتقادی را تضعیف، پوچ گرایی و اباحه گرایی را ترویج و مساجد و نماز جمعه‌ها را تضعیف کند.

موشک هایپرسونیک فتاح دل‌ مستضعفین را شاد کرد؛
رهبر انقلاب از سال ۳۷ در صراط مستقیم هستند

محمد جواد حاج علی اکبری، خطیب جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه پایتخت گفت:

رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح دل‌های مؤمنین را شاد کرد و طوفانی از هراس به جان شیاطین انداخت.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، او ادامه داد:

جدیدترین محصول کارخانه ایمان و امید این موشک فراصوت فتاح بود که رونمایی شد و دل‌های مستضعفین و جبهه مقاومت را خوشحال کرد و سطح امنیت منطقه را ارتقا داد.

حاج علی اکبری همچنین گفت:

رهبر معظم انقلاب از گنجینه فکر و اندیشه امام با اراده حکیمانه خود غبارزدایی می‌کنند، امری که از خرداد ۶۹ تا یکشنبه گذشته به خوبی صورت گرفته است. در واقع مقام معظم رهبری شاگرد اول مکتب علمی، اخلاقی و انقلابی امام راحل است که از سال ۳۷ تاکنون در این صراط مستقیم هستند و امت را رهبری می‌کنند.

وی تاکید کرد:

ایمان و امید موتورهای محرک هر جامعه‌ای است. ایمان، امید را می‌سازد و امید، ایمان را زنده نگه می‌دارد زیرا ایمان به وعده‌های روشن الهی درباره اسلام و ایران و پایان تلخ استکبار موضوعی مهم است. ایمان و امید به این علت است که این دو عامل نرم افزاری موجب تحول ملی، منطقه‌ای و جهانی روزگار ما شده است و پیش از این نیز مورد آماج حملات دشمنان ایران و اسلام بوده است زیرا اینها اصل مسئله است و اگر ملت عزیز ما به ایمان الهی وفادار باشد و امید خود را حفظ کند می‌تواند با پروازهای بلند به قله‌ها و هدف‌های بزرگ انقلاب اسلامی برسد لذا دشمنان این را خوب می‌دانند و ضربه‌های آنان از ایمان و امید ملت ما بوده است و بعد از این هم این گونه خواهد بود. در ۴۴ سال گذشته در سخت‌ترین صحنه‌ها آنچه به فریاد ملت ما رسید ایمان و امید آن بود. روزهای سخت را به خوبی به یاد بیاوریم. آن روزهایی که اندک و در خفقان مرگبار تبعید بودیم.

حاج علی اکبری اظهار داشت:

دشمن از هر حیله‌ای فرو مانده و گزینه‌های روی میز آن به زیر میز رفته است. حالا آنان در صدد هستند با جنگ نرم این دو نرم‌افزار مهم ملی، منطقه‌ای و جهانی ما را آماج حملات خود قرار دهند و ما را دچار اختلاف کنند هر چند آنان از سال‌ها پیش تهاجم فرهنگی خود را آغاز کرده‌اند اما در این ایام بیشتر از همیشه در اتاق‌های شیطانی خود فعال هستند. دشمن به دنبال آن است تا محور اعتقادی را تضعیف کند، پوچ گرایی و اباحه گرایی را ترویج کند. همچنین به دنبال غلبه گفتمان مادی گرایی و دنیا طلبی و صبغه تجمل گرایی و مصرف گرایی است. دشمن به دنبال تضعیف پایگاه‌های ایمان در مساجد و نماز جمعه‌ها است. گسترش فحشاء، مواد مخدر، عادی سازی طلاق، کمرنگ کردن یاد امام و شهیدان از دستورهای کار اتاق‌های شیطانی دشمنان است. آنان در محیط افکار عمومی مخصوصاً در مورد نسل جوان می‌خواهند با عادی انگاری موفقیت‌های معجزه گونه انقلاب اسلامی و نیز بزرگ‌نمایی نقاط ضعف و کمرنگ سازی دستاوردها و نیز سیاه نمایی کشور و ترویج تفکر فساد سیستمی، کارآمدی نظام را خدشه دار سازند و دشواری‌های اقتصادی را برجسته کرده و مردم را از آینده بترسانند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان