شنبه، 3 آبان 1399 - 7:03

رهبر انقلاب: اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر(ص) نابخشودنی است

شماره: 11130
Aa Aa

در این پیام آمده بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و عوام‌فریبانه است؛ ملّتهای مسلمان دشمنی سردمداران غرب را فراموش نکنند.

در واکنش به اهانت شارلی ابدو به پیامبر اسلام(ص)؛
رهبر انقلاب: اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر(ص) نابخشودنی است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی اللّه علیه و آله و‌ سلّم را محکوم کردند.

به گزارش اسپادانا خبر، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به‌شرح زیر است:

بسمه تعالی

گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهر‌ه‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی اللّه علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت. بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است. سیاستهای عمیقاً ضدّ اسلامیِ صهیونیست‌ها و دولتهای استکباری عامل این‌گونه حرکتهای دشمنانه است که هر چند یک بار بُروز می‌یابد. این حرکت در این برهه‌ی زمانی می‌تواند نیز به‌انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّتهای مسلمان به‌ویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

والله غالب علی امره
سیّدعلی خامنه‌ای

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان