سپاه: دشمنان را از تمام سرزمین‌های اسلامی بیرون می کنیم | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 29 ارديبهشت 1403 - 23:18

سپاه: دشمنان را از تمام سرزمین‌های اسلامی بیرون می کنیم

شماره: 7016
Aa Aa

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفته: به دشمنان این پیام را می‌دهیم که ما در هزاران کیلومتر دورتر در تعقیب شماییم و دست از جهاد برنمی‌داریم.

دشمنان محاسبه کنند آخر قدرت ما کجا است؛
سپاه: دشمنان را از تمام سرزمین‌های اسلامی بیرون می کنیم

سردار حسین سلامی در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه هوافضای سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه تنها بخش کوچکی از دستاوردها بزرگ دفاعی بوده که در سال‌های اخیر در مجموعه هوافضای ما ساخته شده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از رجانیوز، وی افزود: تقریباً تمام این دستاوردهای فنی کم‌نظیر و شاید در برخی حوزه‌ها بی‌نظیرند که در فضای تحریم به‌وجود آمده است؛ یعنی وقتی که نقطه اتکای ما از همه قدرت‌های بیرونی برداشته شد و به ظرفیت‌های درونی خودمان به اذن خداند تکیه کردیم موفق شدیم سیستم‌های دفاعی پیشرفته‌ای را بسازیم که امروز بخشی از آن‌ها را امروز در اینجا می‌بینید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: روزگاری در همین نقطه ما با ابتدایی‌ترین سلاح‌ها دفاع می‌کردیم اما امروز به موشک‌های چند کیلومتر برد رسیده‌ایم که با دقت‌های بسیار بالا می‌توانند هر هدفی را با شعاع مورد نظر هدف قرار دهند. این نشان‌دهنده این است که راه شهدای ما همچنان ادامه دارد و این راه متوقف نمی‌شود.

سردار سلامی با تاکید براینکه قدرت دفاعی ما یک روند پرشتاب اما توقف‌ناپذیر را درحال تجربه است گفت: فرزندان ایران اسلامی آموخته‌اند که برای دفاع از ارزش‌های حیاتی کشور، مکتب و جهان اسلام باید قوی باشند.

وی خاطرنشان کرد: این دستاوردها برای دفاع از آرمان‌های ملت و امنیت کشور است پس طبیعتاً هنگامی که مردم این واقعیت‌ها را روی زمین می‌بینند به این حقیقت باور می‌کنند که امروز ایران به یک قدرت منطقه‌ای و در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به دشمنان این پیام را می‌دهیم که شما روزی در این نقطه بودید اما امروز ما در هزاران کیلومتر دورتر در تعقیب شماییم و تا شما را از تمام سرزمین‌های اسلامی بیرون نکنیم دست از جهاد برنمی‌داریم.

سلامی عنوان کرد: اسلام به قدرت و حاکمیت رسیده است و این فقط بخش کوچکی از قدرت ما است و دشمنان ما محاسبه کنند آخر این قدرت کجا است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان