شنبه، 10 خرداد 1399 - 3:37

ظریف: با اقدام احمقانه آمریکا درباره سپاه، ایران، متحدتر شد

شماره: 7301
Aa Aa

سیاست یک شبکه ماهواره‌ای با اعلام یک نظرسنجی شکست خورد؛ بیش از ۸۶ درصد مردم مخالف اقدام آمریکا در قبال سپاه پاسداران بودند.

در حاشیه دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران؛
ظریف: با اقدام احمقانه آمریکا درباره سپاه، ایران، متحدتر شد

وزیر خارجه ایران گفت: اقدام احمقانه آمریکایی‌ها درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوشبختانه باعث اتحاد بیشتر ما در کشور شده است.

به گزارش اسپادانا خبر، محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران در حاشیه دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:

به دیدار فرماندهان سپاه آمدیم تا در کنار برادرانمان مانند سابق حضور جدی داشته باشیم و خوشبختانه این اقدام احمقانه امریکایی‌ها باعث شد اتحاد و همدلی در کشور ما بیش از پیش شود.

وی افزود: این اقدام خنده دار و مضحک امریکایی‌ها نشانگر استیصال سیاست‌های آن‌ها در منطقه است، زیرا سپاه در همه اتفاقاتی که در منطقه افتاد در حمایت از مظلومان پیشقدم شد و همین موضوع باعث شد تا سیاستمداران امریکا گوششان در اختیار عده‌ای قلیلی از ضدانقلاب باشد که مدام در گوش آن‌ها وزوز می‌کنند که امریکا توانایی مقابله با ایران را دارد در حالیکه خود آن‌ها هم می‌دانند که اقتدار و عزت سپاه باعث اتحاد و همدلی ایرانیان است.

وزیر خارجه گفت: این اقدام احمقانه امریکا بازتاب‌های خوبی داشته است و همانطور که شاهد بودیم دیروز بسیاری از مسئولان کشورمان از رئیس جمهور گرفته تا نمایندگان مجلس و همه مسئولان کشوری و لشکری با سپاه همراه و همگام شدند و حتی شاهد بودیم که یک شبکه ماهواره‌ای هم با اعلام یک نظرسنجی سیاستش شکست خورد و آن طور که آن‌ها نشان دادند بیش از ۸۶ درصد مردم مخالف اقدام امریکایی‌ها در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان