يكشنبه، 3 شهريور 1398 - 5:02

ظریف می گوید بازی دیگر تمام شده است

شماره: 7311
Aa Aa

وزیر خارجه ایران نوشته: با این واقعیت روبرو شوید که شما تمام انتخاب‌های اشتباه را انجام دادید؛ قربانی کردن دیگران نوش داروی شما نخواهد بود.

خطاب به آمریکا، اسرائیل و عربستان؛
ظریف می گوید بازی دیگر تمام شده است

به گزارش اسپادانا خبر، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در واکنشی تازه به اقدام ضدایرانی جدید آمریکا گفت تلاش آمریکا برای احیای گروه‌های تروریستی در منطقه بی‌ثمر خواهد بود.

وی با انتشار تصاویری از گزارش‌های رسانه‌ای که نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان سعودی از القاعده و داعش حمایت کرده‌اند در توییتر نوشت:

«بازندگان جنگ منطقه ما علیه ترور نمی‌توانند تاریخ را پاک کنند. هدف قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داعش و النصره، یعنی مشتریان و مخلوقین [بازندگان منطقه] را احیا نخواهد کرد.»

ظریف افزود: «خانم‌ها و آقایان، بازی تمام شده: زمان آن است که با این واقعیت روبرو شوید که شما تمام انتخاب‌های اشتباه را انجام دادید و قربانی کردن دیگران نوش داروی شما نخواهد بود.»

پیش تر، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد قصد دارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه‌های «تروریستی» قرار دهد. این تصمیم با هشدار گسترده کارشناسان آمریکایی روبرو شده که می‌گوید واشنگتن با این تصمیم نیروهای خود در منطقه را در معرض خطر قرار می‌دهد. ایران در واکنش به این تصمیم آمریکا، فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در منطقه موسوم به «سنتکام» را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد. این نهاد در حمایت از گروه‌های تروریستی در خاک ایران و سوریه نقشی گسترده و اثبات‌شده داشته است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان