پنجشنبه، 4 بهمن 1397 - 6:26

فرمانده کل سپاه: دشمنان با پاسخ سخت و دندان شکن ما روبرو خواهند شد

شماره: 5965

دشمنان با وارد کردن یک نیروی نفوذی توانسته اند عمل خود را انجام دهند| آنها با بیهوش کردن این افراد توانستند آنها را بربایند| از این برنامه ریزی‌ها اطلاع داریم ولی با آمادگی‌ها و تسلطی که وجود دارد اکثر این برنامه ریزی‌ها خنثی می شود.

در پاسخ به ربوده شدن تعدادی از بسیجیان و مرزبانان در میرجاوه؛

به گزارش اسپاداناخبر، سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه سمنان درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی در جنوب شرق کشور گفت: دشمنان هربار تلاش می‌کردند با درگیری این برجک و پاسگاه را اشغال کنند ولی با توجه به ناکامی در این زمینه ، این بار با وارد کردن یک نیروی نفوذی توانستند عمل خود را انجام دهند.
وی افزود: آنها که مطمئن بودند که تا زمانی که رزمنده و مدافع هوشیار و زنده باشند نخواهند توانست به هدف خود برسند، با بیهوش کردن این افراد توانستند آنها را بربایند.

سرلشکر جعفری گفت : این عمل، هنری نیست و انشاءالله با پاسخ سخت و دندان شکن ما روبرو خواهند شد.

فرمانده کل سپاه همچنین ایجاد ناامنی در ایران را هدف مهم دشمنان کشور و در راس آنها آمریکا، اسرائیل و آل سعود توصیف کرد و تصریح کرد: ما از این برنامه ریزی‌ها و سرمایه گذاری آنها اطلاع داریم ولی با آمادگی‌ها و تسلطی که وجود دارد، اکثر این برنامه ریزی‌ها خنثی می شود.

منبع/ تسنیم