فرمانده کل سپاه: گوشت نیروهای نظامی آمریکا زیر دندان ما است | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403 - 13:01

فرمانده کل سپاه: گوشت نیروهای نظامی آمریکا زیر دندان ما است

شماره: 7300
Aa Aa

محمدعلی جعفری گفته: آمریکا جرات اقدام نظامی علیه ایران را ندارد اما اگر بخواهند حرکتی انجام دهند با واکنش صریح ، جدی و قاطع ما همراه خواهد بود.

در حاشیه دیدار با محمدجواد ظربف؛
فرمانده کل سپاه: گوشت نیروهای نظامی آمریکا زیر دندان ما است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه گوشت نیروهای نظامی امریکا در منطقه زیر دندان ما است گفت: آنها خودشان هم می دانند که جرات اقدام نظامی علیه ایران را ندارند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه دیدار با وزیر امورخارجه اظهار داشت: خدا را شاکریم که دشمنان انقلاب اسلامی از احمق ترین افراد هستند و این صحبتی که آنها کردند بسیار مضحک می باشد .

وی با تاکید بر اینکه گوشت نیروهای نظامی امریکا در منطقه زیر دندان ما است ادامه داد: آمریکایی ها  می دانند که تمام حرکات آنها در منطقه تحت رصد ما است. لذا آگاه هستند که نمی توانند هیچ گونه اقدام نظامی علیه ایران انجام دهند و جرات این را هم ندارند.

سرلشکر جعفری گفت: صحبت هایی که آنها کرده اند در حد شعار است اما اگر بخواهند حرکتی انجام دهند با واکنش صریح ، جدی و قاطع ما همراه خواهد بود.

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: اقدام پلید اخیر امریکایی ها برخلاف نیت شومشان باعث همدلی و اتحاد بیشتر بین مردم عزیز و مسئولان کشور شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان