چهارشنبه، 8 تير 1401 - 13:36

قوم یهود و بنی اسرائیل خنگ‌ترین مخلوقات خداوند هستند

شماره: 17613
Aa Aa

در خصوص نفهمی‌های قوم بنی اسرائیل آیه‌های بسیاری وجود دارد. به شدت نفهم و ترسو هستند و در صدر اسلام نیز جرأت رویارویی با مسلمانان را نداشتند.

سید یوسف طباطبایی‌نژاد، امام جمعه اصفهان؛
قوم یهود و بنی اسرائیل خنگ‌ترین مخلوقات خداوند هستند

آیت الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد، امام جمعه اصفهان در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: 

از منظر قرآن قوم یهود و بنی اسرائیل خنگ‌ترین مخلوقات خداوند هستند و بر همین اساس انگلیس و آمریکا از یهودی‌ها به منظور جاسوسی استفاده می‌کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از باشگاه خبرنگاران، او ادامه داد:

خداوند به قوم بنی‌اسرائیل می‌فرمایند که نعمت‌های ما را به یاد بیاورید و می‌فرماید زمانی که ما قوم بنی اسرائیل را از دریا عبور دادیم به حضرت موسی گفتند برای ما بت بساز و حضرت موسی به قوم اسرائیل فرمود شما قوم جاهلی هستید. بر همین اساس این قوم به شدت نفهم و ترسو هستند و در جنگ‌های صدر اسلام نیز جرأت رویارویی با مسلمانان را نداشتند.

او گفت:

بسیاری از قوم بنی اسرائیل کافر هستند و حضرت عیسی و حضرت داوود آن‌ها را لعنت کرده‌اند. قرآن کریم به طوایف مختلف احترام می‌گذارد اما درباره یهود و نصارا به پیامبر و امت اسلامی می‌فرماید آن‌ها از شما راضی نمی‌شوند و مسلمانان بدانید در عالم دشمنی مشرک‌تر از یهود برای اسلام نیست. در خصوص نفهمی‌های قوم بنی اسرائیل آیه‌های بسیاری وجود دارد. امیدواریم به عظمت قرآن ریشه این غده سرطانی کنده شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان