ما به وفور موشک داریم | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 0:40

ما به وفور موشک داریم

شماره: 23435
Aa Aa

آمریکا و اروپا سر وته یه کرباسند؛ راه حل مشکلات کشور نه مذاکره کردن با دشمنان که مقاومت است| حربه دشمن برای جدایی مردم از انقلاب پمپاژ ناامیدی در دلهای آنهاست| در حکومت گرگ‌ها و زورگویان موشک حرف نخست را می‌زند.

سیداحمد خاتمی، عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان؛
ما به وفور موشک داریم

سیداحمد خاتمی، عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در یادواره ۲۲۵ شهید شهرستان فریدن با بیان اینکه مجالس شهدا فراجناحی است اظهار کرد:

ما یاد شهدا را با دروغ پردازی‌ها و تبلیغات مسموم دشمن در فضای مجازی و ماهواره فراموش نخواهیم کرد.
 
به گزارش اسپادانا خبر، امام جمعه تهران گفت:

حضور پرشور مردم در یادواره شهدا نشان از حمایت آنها از نظام و انقلاب است، ملت ایران با وجود مشکلات اقتصادی از نظام جدا نخواهند شد چراکه پای این نظام خون هزاران شهید نثار شده است.

او بیان کرد:

راه حل مشکلات کشور مقاومت و نه مذاکره کردن با دشمنان است، شاهد بودیم که آمریکایی ها چگونه برجام را زیرپا گذاشتند و به تعهدات خود عمل نکردند. امروز دشمنان با فشارهای اقتصادی قصد دارند مقاومت مردم را در هم شکنند و با آوردن ایران به پای میز مذاکره به جهانیان بفهمانند که بالاخره ایران را با تحت فشار قرار دادن تسلیم کردیم، بازیگری اروپا در ارتباط با عمل به تعهدات بین المللی نیز بدین معناست که آمریکا و اروپا سر وته یه کرباسند. در حکومت گرگ‌ها و زورگویان موشک حرف نخست را می‌زند اما ما به تمام زورگویان دنیا می گوییم که که ما نیز موشک به وفور داریم. حربه دشمن برای جدایی مردم از انقلاب پمپاژ ناامیدی در دلهای آنهاست؛ امروز دشمن می‌خواهد با ناامید کردن مردم را از نظام و ولایت فقیه جدا کند اما با وجود مردمی انقلابی و بصیر و رهبری آگاه این آرزو را به گور خواهد برد.

 

 

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان