سه شنبه، 28 دى 1400 - 14:29

مردم ایران نجابت نشان دادند و به فروشگاه‌ها یورش نبردند

شماره: 10213
Aa Aa

علوی، وزیر اطلاعات ایران گفته هرچه از شیوع کرونا می‌گذرد نارضایتی مردم ازدستگاه‌ها و سازمان‌ها در بحث کرونا کمتر و رضایت آن‌ها رو به افزایش است.

عوارض کرونا در ایران امنیتی نشد؛
مردم ایران نجابت نشان دادند و به فروشگاه‌ها یورش نبردند

سید محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران در حاشیه نشست ستاد مدیریت کرونا استان تهران و درجمع خبرنگاران با بیان اینکه ما در آغاز شیوع بیماری کرونا دغدغه‌ای داشتیم که مسائل اقتصادی و اجتماعی و عوارض ناشی از آن موجب چالش امنیتی شود گفت: امروز اعلام می‌کنیم عوارض کرونا در کشور امنیتی نشد.

وی افزود: علت این بود که مردم دیدند همه مسئولان به پرچمداری مقام معظم رهبری به صحنه​ آمدند وجلسات هیات دولت به ریاست رئیس جمهور در تعطیلات نورزی تعطیل نشد و وزارت بهداشت نیز کاملا فعال بود.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه به لحاظ وجود کالا در فروشگاه‌ها نیز نگرانی داشتیم عنوان کرد: اما هم اکنون هیچ دغدغه‌ای در این باره نداریم و مردم ما نجابت نشان دادند و مانند برخی کشور‌ها به فروشگاه‌ها یورش نبردند و هم اکنون آرامش در کشور برقرار است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، علوی افزود: در این مدت نگرانی هم از بابت اقشار تنگ دست جامعه داشتیم که مردم و دولت و نیرو‌های مسلح به عرصه آمدند و با بسته‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه این دغدغه هم برطرف شد.

وی گفت: صیانت از تهران با شهر‌های دیگر تفاوت می‌کند و اگر شما زلزله تهران را با دیگر شهر‌ها مقایسه کنید به حساسیت تهران پی می‌برید.

وی از عملکرد رسانه ملی و دیگر رسانه‌ها در نمایش عملکرد همه دستگاه‌ها قدردانی کرد و افزود: اگر رسانه‌ها این گونه منصفانه به میدان نمی‌آمدند ما شاهد این آرامش نبودیم.

وزیر اطلاعات درباره شرایط کنونی کشور هم گفت: براساس نظرسنجی‌ها هرچه از شیوع کرونا می‌گذریم نارضایتی مردم ازدستگاه‌ها و سازمان‌ها در بحث کرونا کمتر و رضایت آن‌ها رو به افزایش است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان