منافقین به دریوزگی افتاده‌اند | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 3 خرداد 1403 - 11:05

منافقین به دریوزگی افتاده‌اند

شماره: 22636
Aa Aa

هیچ دولت اروپایی حاضر به پناه‌دادن به آنها نیست و مصداق از «اینجا رانده و از آن جا مانده» شده‌اند. این سرنوشت برای اپوزیسیونی که به ملت و وطن خود پشت کرده‌اند و دل‌خوش به پشتیبانی دشمنان ملت ایرانند باید عبرت‌آموز باشد.

باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران؛
منافقین به دریوزگی افتاده‌اند

باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی به‌مناسبت هفتم تیرماه اعلام کرد:

گروهک مزدور منافقین هم‌اکنون بیش از گذشته به دریوزگی افتاده‌اند تا جایی که هیچ دولت اروپایی حاضر به پناه‌دادن به آنها نیست و مصداق از «اینجا رانده و از آن جا مانده» شده‌اند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، در بخشی این پیام آمده است:

7 تیر را می‌توان نماد مظلومیت مردمی دانست که تنها جرم آنها، استقلال‌طلبی و نفی هرگونه سلطه بیگانه بود. نکته تلخ و حیرت‌آور اما سکوت مرگبار نهادهای بین‌المللی حقوق بشر در قبال این دو اقدام ضدبشری بود، سکوتی که استانداردهای دوگانه حقوق‌بشری را پیش چشم آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان به نمایش گذاشت و این واقعیت را به اثبات رساند که مناسبات انسانی و به‌اصطلاح حقوق‌بشری تا زمانی اعتبار و وجاهت بین‌المللی دارد که ملتها و دولتها در مسیر خواسته‌های غیرمشروع دولت‌های استعماری حرکت کنند در غیر این‌صورت ملت‌های مستقل نه‌تنها از سوی نظامات بین‌المللی حمایت نمی‌شوند که قوانین به ابزار تهدید و سلطه توسط قدرتها تبدیل می‌شوند اما ازآن‌جا که بنا به وعده الهی ظلم و ظالم هرگز پایدار نخواهد ماند، روند تحولات تاریخی، همواره نویدبخش پیروزی حق بر باطل می‌باشد.

سرنوشت رقت‌انگیز عاملان این دو جنایت، گواهی بر این بشارت محتوم است؛ صدام به بدترین شکل ممکن با خفت و خواری به درک واصل شد و گروهک مزدور منافقین هم‌اکنون بیش از گذشته به دریوزگی افتاده‌اند تا جایی که هیچ دولت اروپایی حاضر به پناه‌دادن به آنها نیست و مصداق از «اینجا رانده و از آن جا مانده» شده‌اند،
این سرنوشت برای اپوزیسیونی که به ملت و وطن خود پشت کرده‌اند و دل‌خوش به پشتیبانی دشمنان ملت ایرانند باید عبرت‌آموز باشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان