جمعه، 15 اسفند 1399 - 13:37

مهدهای کودک، کلاس‌های قرآن و آموزشگاه‌ها بازگشایی می شوند

شماره: 10175
Aa Aa

در تمامی مناطق زرد نماز جمعه برگزار می شود| فعالیت سینماها و کنسرت‌ها با 50 درصد ظرفیت و رعایت کامل پروتکل‌ها بلامانع است.

در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شد؛
مهدهای کودک، کلاس‌های قرآن و آموزشگاه‌ها بازگشایی می شوند

حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در تشریح مصوبات این جلسه گفت:

مصوب شد تا علاوه بر مناطق سفید از ابتدای تیرماه در تمامی مناطق زرد نماز جمعه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و توافق با ستاد اقامه نماز جمعه برگزار شود.

به گزارش اسپادانا خبر، وی خاطرنشان کرد:

مصوب شد مهدهای کودک، کلاس‌های قرآن و آموزشگاه‌ها مانند آموزشگاه زبان نیز از 24 خرداد با رعایت تمامی دستورالعمل‌ها فعالیت خود را آغاز کند.

رئیس‌جمهور افزود:

همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تورهای مسافرتی داخلی هم از 24 خرداد می‌توانند فعالیت خود را شروع کنند اما در زمینه انجام تورهای خارجی باید بررسی‌های لازم انجام شده و چارچوب‌ها در این راستا مشخص شود.

روحانی با بیان اینکه سینماها و کنسرت‌ها هم به شرط حضور 50 درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت کامل پروتکل‌ها می‌توانند از ابتدای تیر ماه فعالیت خود را آغاز کنند گفت: مراسمات در فضای باز آرامستان‌ها هم می‌تواند با توافق بخش‌های ذیربط بر چگونگی برگزاری و چارچوب‌ها آغاز شود.

وی در ادامه افزود: مسائل دیگری از جمله مرخصی‌ زندانیان در تیرماه، اردوهای راهیان نور و برگزاری برخی اجتماعات هم در این جلسه مطرح شد که بنا شد بررسی‌های بیشتری درباره آنها انجام شده و در آینده تصمیمات لازم در خصوص آنها اتخاذ و به مردم اعلام شود.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان