دوشنبه، 11 مهر 1401 - 14:20

همه دلسوزان ایران و اسلام قدردادن شهدای مدافع حرم هستند

شماره: 19071
Aa Aa

او می گوید شهدای مدافع حرم پاسداران حریم اسلام هستند که علاوه بر پاسداری از حریم اهل بیت (ع) از امنیت و اقتدار ایران نیز دفاع کرده اند.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران؛
همه دلسوزان ایران و اسلام قدردادن شهدای مدافع حرم هستند

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در جلسه هیئت دولت، قرار گرفتن موفقیت‌آمیز ماهواره «خیام» در مدار، دریافت پیام، کنترل و مدیریت داده به دست متخصصان ایرانی را افتخار آمیز و اقتدار آفرین توصیف و از همه متخصصان هوا فضا و سازمان فضایی قدردانی کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، او با اشاره به اهمیت دانش هوا فضا گفت:

دولت سیزدهم بنا دارد عقب ماندگی‌ها در این حوزه را جبران کند و در آینده شاهد رونمایی از دستاوردهای جدیدی در این زمینه خواهیم بود که کمک شایانی به محیط زیست، اکتشافات معدنی، مدیریت مخاطرات طبیعی و پایش مرزها می‌کند.

رئیسی با گرامیداشت روز خبرنگار و قدردانی از تلاش‌های آنان برای آگاهی بخشی به جامعه، بر اهمیت جهاد تبیین تاکید کرد و از همکاران دولت خواست در تعاملی سازنده و صمیمانه با اصحاب رسانه، اقدامات دولت در همه بخش‌ها را به مردم گزارش دهند و اجازه ندهند هیچ گره ذهنی در افکار عمومی باقی بماند:

دولت مردمی از همان روز اول استقرار تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار گرفته و لازم است این تلاش‌ها هنرمندانه به اطلاع مردم برسد ضمن آنکه اگر وعده یا کاری هم بر زمین مانده باید دلایل آن برای مردم تبیین شود.

رئیسی با اشاره به نامگذاری هجدهم مرداد به نام شهدای مدافع حرم در تقویم رسمی یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشت:

شهدای مدافع حرم پاسداران حریم اسلام هستند که در مظلومیت، جانانه از ارزش‌ها دفاع کردند و به شهادت رسیدند.

وی با گرامیداشت یاد سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین همدانی گفت:

شهدای مدافع حرم علاوه بر پاسداری از حریم اهل بیت (ع) از امنیت و اقتدار کشور نیز دفاع کردند و همه کسانی که دلسوز ایران و اسلام اند قدردان این مجاهدت‌ها هستند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان