ورود سپاه پاسداران به صنعت خودروسازی ایران | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 4 تير 1403 - 7:47

ورود سپاه پاسداران به صنعت خودروسازی ایران

شماره: 6687
Aa Aa

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفته: صنعت خودروسازی کمک‌هایی خواسته که ورود کرده ایم ولی متولیان این حوزه باید از خارج قطع امید کنند.

قدرت دفاعی ایران در اختیار حزب الله است؛
ورود سپاه پاسداران به صنعت خودروسازی ایران

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در همایش ملی مثبت چهل که در دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد در خصوص کمک سپاه به بخش‌های دیگر از جمله صنعت خودروسازی بیان کرد: هر بخش مسؤول دارد و هر حوزه‌ای کمک بخواهد ما آمادگی داریم و اخیرا صنعت خودروسازی کمک‌هایی خواسته که ورود کردیم ولی اصل آن است متولیان آن حوزه از خارج قطع امید کنند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، حاجی زاده تاکید کرد: امروز هیچ موضوعی در مسئله غیرنظامی نگران کننده نیست ولی باید متولیان هر بخش جدی باشند. بسترهای خوبی در زمینه خودروسازی وجود دارد و مشکلات قابل حل است و مشکلات موشک و پهباد یک دهمش در صنایع خودروسازی نیست.

وی در خصوص عامل بازدارندگی دشمنان از جنگ با وجود دارا بودن بمب اتم تصریح کرد: بمب اتم را برای بازدارندگی می‌سازند اگر استفاده کنند شمشیر دولبه است یک لبه سمت خودشان است و اگر حریم را بشکنند خودشان دچار آسیب می‌شوند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه بمب‌های هسته‌ای قابل استفاده نیست یادآور شد: در دهه اول انقلاب سال‌های آخر جنگ ما با آمریکا درگیر شدیم. در سوریه توان ما را دیدند و شناخت دارند ما به نقطه بازدارندگی رسیدیم تا زمانی که همین وضعیت را ادامه دهیم آن‌ها قادر به تهدید نظامی نیستند.

حاجی‌زاده تاکید کرد: دشمنان با استفاده از رسانه‌ها و فضای مجازی ناامیدی را پمپاژ می‌کنند اگر حواسمان جمع باشد و دشمن‌شناسی‌مان کافی باشد باید این آگاهی را به دیگران منتقل کنیم و قطعا کشور ما بیمه است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای اغتشاشات تصریح کرد: اگر حواسمان جمع نباشد ممکن است در دام دشمن بیفتیم امسال کم اغتشاش برنامه‌ریزی نشده بود اما مردم با همه مشکلات توطئه‌های دشمن را می‌بینند و تشخیص می‌دهند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه کلید موشکی دست مذاکره‌کنندگان با فرانسه نیست یادآور شد: در جنگ ایران و عراق موشک‌های فرانسه و مواد شیمیایی که اروپایی‌ها به صدام دادند هنوز در دم و بازدم هر رزمنده مرور می‌شود.

حاجی زاده قدرت دفاعی را امنیت ساز خواند و تاکید کرد: با هیچکس بر سر قدرت دفاعی معامله نمی‌کنیم. این قدرت در اختیار حزب الله است و پیشرفت ما روز به روز بیشتر می‌شود.

وی ضمن اشاره به بررسی FATF توسط مجموعه‌های مختلف اظهار کرد: هر چیزی توسط اروپا و آمریکا تهیه می‌شود حتما به آن شک کنید که دنبال اطلاعات ما هستند و ما به هیچکدام از پیشنهادات غربی‌ها خوشبین نیستیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به مشکلات اقتصادی در کشور و کمبود اعتبارات خاطرنشان کرد: ما سال به سال با ارزان سازی هزینه دفاعی را کاهش می‌دهیم.

وی بخشی از مشکلات امروز کشور و ظلم در حق مردم را روابطی بیان کرد که تولید رانت می‌کند و در خصوص اظهارنظر خود در رسانه‌ها تاکید کرد: اگر جمله‌ای گفتم از این بابت است که مسؤولان مراقب فرزندان و اقوام خود باشند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان