وزیر ارتباطات باید در دادگاه پاسخگو باشد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403 - 12:46

وزیر ارتباطات باید در دادگاه پاسخگو باشد

شماره: 6944
Aa Aa

امام جمعه موقت اهواز گفته: عدم سامان‌دهی فضای مجازی با وجود دستور رهبر انقلاب از جمله نواقص و کم‌کاری‌ها است؛ دادستان کل این مسئله را پیگیری کند.

این وزیر جوان باید جوانی و خامی را کنار بگذارد؛
وزیر ارتباطات باید در دادگاه پاسخگو باشد

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، حجت الاسلام احمدرضا حاجتی در خطبه‌های نماز جمعه اهواز گفت: مسؤولان باید مراقب نفوذ دشمن باشند. برخی از مسؤولان و مدیران توهم دارند که مردم در شرایط سخت رهبری را تنها می‌گذارند در حالی که مردم همواره در کنار ولایت بوده و هستند.

وی افزود: انقلاب ما اکنون به بلوغ فکری رسیده و وظیفه همه ما این است که مبانی نظری امام راحل و مقام معظم رهبری را در دستور کار قرار دهیم و جریان نفاق را به خوبی بشناسیم.

حاجتی عنوان کرد: شناخت کارزار، معرفت به نقشه راه و باور به فرمانده سه رکن مهمی است که باید ما در این جنگ نابرابر در مقابل دشمن نسبت به آنها اهمیت بدهیم چرا که برخی به دنبال به اشتباه انداختن محاسباتی مردم هستند.

وی اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه ملت ایران است؛ باید این بیانیه به صورت درست و کارشناسی تبیین شود و امیدواریم که در این گام دوم انقلاب ما به انقلاب جهانی امام زمان متصل شود.

امام جمعه موقت اهواز گفت: انقلاب ما با وجود اقتدار و نقاط قوت، کاستی و نقص نیز دارد. بی‌نظمی در اقتصاد و عدم نظارت از جمله این کاستی‌ها است، در برخی بخش‌ها هیچ نظارتی وجود ندارد.

حاجتی افزود: برخی از دولتمردان کماکان به اروپا و غرب امید واهی دارند؛ اگر به جای این امید واهی به استعداد و ظرفیت درون کشور توجه می‌شد قطعا این مشکلات اکنون نبود.

وی عنوان کرد: عدم سامان‌دهی و مدیریت فضای مجازی با وجود دستور رهبر انقلاب از جمله نواقص و کم‌کاری‌ها است. وزیر ارتباطات باید در دادگاه پاسخگو باشد و این وزیر جوان باید جوانی و خامی را کنار بگذارد.
عدم کنترل فضای مجازی باعث شد که تروریست‌ها جوانان ما در اهواز را به شهادت برسانند. انتظار ما از دادستان کل کشور این است که این مسئله را پیگیری کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان