دوشنبه، 29 شهريور 1400 - 19:25

وزیر کشور خواستار برخورد با مهران مدیری شد

شماره: 7248
Aa Aa

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه آن شب عده‌ای در سیل گرفتار بودند گفته: کشور ما سیل خیز است؛ مگر دولت و مسئولان سیل را آورده‌اند؟

در واکنش به مباحث مطرح شده در برنامه دورهمی؛
وزیر کشور خواستار برخورد با مهران مدیری شد

 وزیر کشور با انتقاد از برنامه‌ی‌ پخش شده در صدا و سیما که در آن مجری با تمسخر به عملکرد مسئولان بعد از وقوع سیل اخیر پرداخته است تاکید کرد: عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صدا و سیما باید برخورد کند.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در جلسه ستاد بحران پلدختر اظهار کرد: برخی خبرها و گزارش‌ها بی‌انصافی است.

وی بیان کرد: هر چند که می‌گوییم برای خدا و رضای مردم کار می‌کنیم اما وقتی جعل و دروغ در فضای مجازی به خدمات‌رسانی یک نهاد نسبت داده می‌شود همه را بی‌انگیزه می‌کند.

رحمانی‌فضلی با اشاره به یکی از برنامه‌های اخیر صدا و سیما که در آن مجری با لحنی تمسخر آمیز عملکرد مسئولان درامداد رسانی به سیل زدگان و مهار سیل را زیر سوال برده تصریح کرد:

واقعا نمی‌دانم از چه زمانی مسخره، تحقیر، بی‌اعتماد و ناامید کردن مردم و توهین به مسئولانی که برخاسته از رای مردم هستند هنر شده است.

وزیر کشور با بیان اینکه ما چنین هنری نداریم ادامه داد: عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صدا و سیما باید برخورد کند.

وی ادامه داد: عده‌ای هم شروع به کف زدن برای این فرد می‌کنند که از کار وی نیز بدتر است.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه آن شب عده‌ای در سیل گرفتار بودند اضافه کرد: کشور ما سیل خیز است؛ مگر دولت و مسئولان سیل را آورده‌اند؟

وزیر کشور خاطرنشان کرد: تمام کشور پای کار آمده‌اند اما یک آقایی به اسم هنر می‌رود و همه را مسخره می‌کند و حضار هم کف می‌زنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان