وعده صادق طوفان‌الاقصی ایرانی بود | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 8 خرداد 1403 - 13:09

وعده صادق طوفان‌الاقصی ایرانی بود

شماره: 25208
Aa Aa

عملیات وعده صادق یک عملیات ترکیبی چندوجهی بود که یک ضلعش تحقق سنت الهی و محصول ناله‌های ماه رمضان و شب‌های قدر بود| اگر دشمن وارد ماجراجویی جدید شود طوری سیلی خواهد خورد که اصلاً قابل مقایسه با این عملیات نخواهد بود.

ارتش ما مردمی‌ترین ارتش دنیا است؛
وعده صادق طوفان‌الاقصی ایرانی بود

محمدجواد حاج علی اکبری در خطبه‌های نماز جمعه تهران اظهار داشت:

مهم‌ترین اصل در مسؤولیت اجتماعی اصل سلامت و امنیت اجتماعی است. خداوند برای زیست جمعی انسان‌ها نام امنیت آفرین خود یعنی سلام را برگزید.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، وی ادامه داد:

برای تحقق سلامت و امنیت اجتماعی ۴ تضمین ارائه شده است؛ اول تضمین ایمانی و اعتقادی است. در نگاه خداوند حق‌الناس بر حق الله مقدم است لذا در قیامت مواجهه حق با مسئله حقوق مردم بسیار سختگیرانه است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران دومین تضمین جهت تحقق سلامت و امنیت اجتماعی را ضمانت وجدانی دانست و گفت:

انسان‌ها با همین سرمایه است که در تمام مدت عمر برای جلب منفعت و دفع ضرر از خودشان تلاش می‌کنند. برنامه محفل نشان داد که می‌توان با ابتکار و ظرفیت‌شناسی، میلیون‌ها انسان را پای یک برنامه دینی و قرآنی نشاند.

خطیب نماز جمعه اظهار کرد:

مسؤولان بررسی کنند که کجاها است که مردم احساس نارضایتی دارند.

حاج علی اکبری درباره عملیات وعده صادق افزود:

عملیات غرورآفرین و شگفتی‌ساز وعده صادق عملیاتی تنبیهی بود که یک پاسخ موازن و یک واکنش حداقلی بود. این عملیات یک طوفان‌الاقصی ایرانی بود. دو سیلی مبهوت کننده در یک زمان نسبتاً نزدیک انجام شد. عملیات وعده صادق یک عملیات ترکیبی چندوجهی بود که یک ضلعش تحقق سنت الهی بود در واقع نصرتی بود که محصول ناله‌های ماه رمضان و شب‌های قدر بود. از طرف دیگر ناشی از هدایت‌های کلانی بود که این سه دهه رهبر حکیم داشتند و از سوی دیگر ناشی از مطالبه قاطعی بود که برای پاسخگویی به رژیم صهیونیستی داشتند.

وی افزود:

سوم پیوند علم، صنعت و تخصص بود؛ ما با تولیدی‌های خودمان دشمن را تنبیه کردیم. چهارم هماهنگی بی نظیری بود که در قوای سه‌گانه کشور وجود داشت. پنجم پیوند دیپلماسی و میدان بود، وزیرخارجه ما مثل یک سردار شجاع در این میدان عمل کرد. ششم یک کار کم نقص از فرزندان در هوافضای سپاه بود. هفتم انعکاس خوب و پوشش رسانه‌ای این مطلب بود و هشتم هماهنگی و حمایت فعال و آماده‌ای بود که در جبهه مقاومت مشاهده کردیم. این عملیات از قدرت ایران رونمایی کرد و هیمنه پوشالی رژیم را در هم شکست و ما را به یک منطقه جدید و عالم جدیدی وارد کرد. عمیات وعده صادق درواقع عملیات و جهاد ملت بود. این ملت ما بودند که عمل کردند و یدالله فوق ایدیهم. ارتش ما مردمی‌ترین ارتش دنیا است. این بازدارندگی محصول ۴۵ سال ایستادگی ملت شریف ما پای آرمان‌های اسلامی و آرمان قدس است. وحدت و یکپارچگی دشمنان ما را ناراحت کرده است لذا این مهم از کابوس موشک‌ها برای دشمنان ناراحت‌کننده‌تر است. هیچ چیزی برای امروز ما حیاتی تر از وحدت نیست. باید این اتحاد را در همه سطوح حفظ کنیم.

خطیب نماز جمعه تهران گفت:

اگر دشمن وارد ماجراجویی جدید شود طوری سیلی خواهد خورد که اصلاً قابل مقایسه با این عملیات نخواهد بود. عملیات وعده صادق سیلی آبداری به روی امپریالیسم جهانی و صهیونیست تبهکار بود. دشمن توقع داشت بعد از این ماجرا در جامعه ما اختلافاتی ایجاد شود، اما به پشتوانه مکتب اهل بیت و هدایت‌های رهبری، دوقطبی معیشت و امنیت ایجاد نشد و با تدابیر دولت و عنایت مردم بازار ملتهب نشد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان