پایان رژیم صهیونیستی آغاز شد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 4 تير 1403 - 6:26

پایان رژیم صهیونیستی آغاز شد

شماره: 23756
Aa Aa

بمباران مناطق مسکونی باید فوراً قطع شود. هر قطره خونی که بر زمین غزه ریخته می‌شود رژیم صهیونیستی را به سقوط نزدیک می‌کند| صحنه جنگ را آمریکا مدیریت و موشک‌ها را وارد فلسطین اشغالی می‌کند| اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است.

سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران؛
پایان رژیم صهیونیستی آغاز شد

سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در تجمع مردمی ضدصهیونیستی در میدان انقلاب تهران گفت:

امروز عزای عمومی ملت ایران، امت اسلامی و انسانیت و همه مردم آگاه و باوجدان جهان است.

به گزارش اسپادانا خبر، او اظهار کرد:

ارتکاب جنایتی هولناک به دست افرادی انسان‌نماست که شکل انسان و قلب حیوان است. کشتن زنان و کودکان و حمله بیمارستان را کدام وجدان انسانی قبول می‌کند؟ با حمله به بیمارستان‌ پایان رژیم صهیونیستی آغاز شد. هر قطره خونی که بر زمین غزه ریخته می‌شود رژیم صهیونیستی را یک گام به سقوط نزدیک می‌کند. ۷۵ سال ظلم و بیدادگری و کشتن زنان و کودکان و تصرف زمین‌ها کاری است که صهیونیست‌ها تصور کردند با انجامش می‌توانند حق فلسطینیان را از بین ببرند.

وی با اشاره به قراردادهای قبلی میان فلسطین و رژیم صهیونیستی یادآور شد:

آنان به هیچ عهد و پیمانی وفادار نیستند و تصور می‌کنند می‌توانند با ارتباط با برخی کشورهای منطقه بر جنایات و حق‌کشی‌های خود سرپوش بگذارند. هیچگاه مقاومت دربرابر صهیونیست‌ها کمرنگ نشده است. از انتفاضه اول تا چهارم جوانان فلسطینی ایستادگی کردند و شکنجه‌ها و ظلم‌ها را تحمل کردند اما از حقوق خود دست نکشیدند. این ایستادگی پیروزی برای مردم فلسطین حتمی‌تر کرده است و رژیم صهیونیستی را به جنایات بیشتر کشانده است هرچند این ایستادگی پابرجاست. جنگ با سنگ به جنگ با موشک بدل شده است. تا زمانی که ظلم‌های رژیم صهیونیستی مردم فلسطین را به ستوه آورد؛ از جنایات رژیم صهیونیستی گرفته تا اهانت به مسجد الاقصی حالا یک حمله و طوفان الأقصی شکست را به این رژیم تحمیل کرده است. علاوه بر موساد شش جریان اطلاعاتی دیگر و گنبد آهنین برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی همراه‌اند اما بازهم آنان از نیروهای مقاومت شکست خوردند. این رژیم حریف نیروهای مقاومت نمی‌شود و حالا حمله به زنان و کودکان و مردم عادی را آغاز کرده است در حالی که شکست با جنایت علیه بشریت جبران نمی‌شود. اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است و حقیقت آن است که با این شکست که وارد شده فرور ریخته است.

وی با بیان اینکه این شکست به هیچ عنوان ترمیم نمی‌شود گفت:

کشتن زنان و کودکان شکست شما را ترمیم نمی‌کند. رژیم آمریکا که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند و حضور سران آنان را در سرزمین‌های اشغالی می‌بینیم نشان می‌دهد که صحنه این جنگ را آمریکا مدیریت می‌کند. رژیم صهیونیستی با شکستی که بر او وارد شده فروریخته است اما آمریکا به کمکش آمده است و تجهیزات به فلسطین اشغالی وارد می‌کند. امروز در جلوی چشم کشورهای منطقه موشک‌ها را وارد فلسطین اشغالی می‌کنید و بر سر مردم غزه می‌ریزید. مردم غزه شما را شریک جنایات رژیم صهیونیستی می‌داند. علاوه بر شکست‌های امنیتی رژیم صهیونیستی یک نفرت عمومی در جهان نسبت به جنایات هولناک این رژیم ایجاد شده است و این هم یک شکست دیگر برای آنان است. امروز کسی نیست که در جهان رژیم صهیونیستی را جنایتکار نداند. حرکت سیاسی ارتباط و عادی‌سازی روابط با کشورها دیگر موضوعیت خود را از دست داده است. محکوم کردن این جنایت کفایت می‌کند؟ آیا فقط اعلام انزجار کافی است؟ امروز ملت‌های مسلمان و آزادزنان و آزادمردان جهان منتظر اقدام مؤثر هستند. بمباران مناطق مسکونی و کشتن مردم، زنان و کودکان باید فوراً قطع شود. این مطالبه همه مردم مسلمان و آزاده جهان است. به مقاومت زورتان نمی‌رسد پس مردم عادی را می‌کشید؟ چه کسی این اقدام را در عرصه جنگ ارزشمند می‌داند؟ حصر غزه باید شکسته شود تا امدادرسانی سریع به مردم انجام شود. کشورهای اسلامی باید سفرای رژیم صهیونیستی را اخراج کنند و ارتباط با این رژیم قطع شود. در رفع حصر غزه و امدادرسانی انتظار ما از دولت مصر و سازمان همکاری اسلامی این است که راه رفح باز و امدادرسانی آغاز شود.

او بیان کرد:

رهبر فرزانه اقلاب دیروز فرمودند اگر این اقدامات سریع برای قطع بمباران و رفع حصر مردم مظلوم غزه انجام نشود بدانید جریان مقاومت تاب آوری ندارد. ملت‌های مسلمان تاب آوری ندارند و مراقب خشم قطعی ملت‌های مسلمان باشید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان