چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 14:47

یک نماینده مجلس از ساخت داروی قطعی کرونا در ایران خبر داد

شماره: 11527
Aa Aa

حسین فلاحی گفته در برخی استان ها هشت ماه پیش دارویی برای درمان قطعی کرونا معرفی شده اما به آن توجه نشده. مردم تلف می شوند و کسی به فکر نیست.

در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی؛
یک نماینده مجلس از ساخت داروی قطعی کرونا در ایران خبر داد

احمد حسین فلاحی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در اخطاری مستند به اصل ۱۲۱ قانون اساسی و با اشاره به آمار فوت ناشی از کرونا در هر شش دقیقه گفت:

برخی استان ها دارویی ساخته اند و من یک نمونه آن را آورده ام که هشت ماه پیش برای درمان قطعی کرونا معرفی شده اما به آن توجه نشده، مردم تلف می شوند و کسی به فکر مردم نیست. وزارت بهداشت هم با تمام تلاشی که کرده نیاز به کمک دارد. در دولت چه خبر است؟ چرا به آنها کمک نمی شود؟

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، این نماینده مجلس با بیان اینکه هر روز به اندازه سقوط یک هواپیما تلفات کرونا را شاهد هستیم گفت:

اراده ای برای اجرای پروتکل‌ها نیست و در این زمینه با تبعیض برخورد می شود. مثلا ورود به مشهد ممنوع می‌شود ولی ورود به جاده‌های شمال، مترو و بازار آزاد است. رسانه هایی که در اختیار دولت هستند می خواهند تمام مشکلات را به گردن نظام بیندازند. وضعیت جامعه خوب نیست و همه کسانی که دلداده بودند دلسرد می‌شوند. مردم منتظرند اتفاقی توسط مجلس بیفتد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان